Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znam sie na tym

Pasuje żółta bluzka do zielonych rybaczek?

Polecane posty

Gość nie znam sie na tym

jw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, znowu to wiesniackie zestawienie- zolty z zielonym ;/ To jest tandetne! Juz lepiej biała bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesssssa
tez mi sie tak wydaje, co przejdę to żółć i zieleń. Moim zdaniem zielony z żółtym sie gryzą, to beznadziejne połączenie chociasz widuje takie małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zółta bluzka to szare, czarne lub brązowe spodnie. ew jeansy. jak zielone rybaczki to czarna bluzka. ew szara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka.....
żółty może być łaczony z zielonym, ale trzeba dobrać odcienie i fasony. trudne aczkolwiek możliwe. Dla słabo obeznanych: żółć staramy się łączyc z czernią, lub nieco odważniej z czekoladą (wtedy mogą być zielone, np. pistacjowe dodatki do przełamania). z granatem lepiej wygląda pomarańcz. co do zieleni to można ją łączyć prawie z każdym kolorem ponieważ ważny niesamowicie jest jej odcień. Kurczczkowej żółci nie połączymy z kolorem trawy!!! NIGDY! dwa mocne kolory to przesada. najbezpieczniejszym odcieniem zieleni jest pistacja (kolor jak lody pistacjowe ;-). można łączyć ją z różnymi kolorami co daje ciekaw efekty. trzeba robić to jednak z głową. dla mniej odważnych rada: zieleń łączmy z kolorami ziemi: beżami, kremami, brązami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Was
bedziesz wygladala jak pani wiosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazylia. ;] większość osób w tym roku tak łączy te kolory. przejadło sięto już. aż zajeżdża tandetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
moim zdaniem pasuje , połączenie tych kolorów jest bardzo modne i nieprawdą jest że nie łączy sie dwóch ostrych kolorów teraz jest taka moda że własnie łączy sie te kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łączy. mocne kolory są w modzie- owszem. ale ubierane z głową. chociaż prawde mówiąc ta moda jest tak masowa, że lepiej ubrać się na szaro, bo będzie się wyglądać oryginalniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataZ
Jak dla mnie połączenie zieleni i żółtego jest już za bardzo oklepane. Widać to wszędzie, jeśli chcesz być oryginalna załóż bluzkę w innym kolorze. Może coś w odcieniach wrzosowych? mi się takie coś podoba: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=11&products_id=264 z zielonym może dać fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×