Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednaona

Jest mi żal moich dzieci

Polecane posty

Gość takajednaona

Z mężem się rozwiodłam bo zdradzał i zafundował sobie (i mi) nieślubne dziecko. Jakoś to przebolałam choc nie było łatwo. Najgorzej znoszą to dzieciaki. Ojciec obiecuje im cuda i słowa nie dotrzymuje. W ostatni weekend miała byc wycieczka do Torunia- nie było, siedzieli z konkubiną ojca i ich dzieckiem. Dziś miał byc basen-ojciec nie przyjechał wcale bo podobno jest daleko. Domyślam się, że z nową rodziną pojechał na wczasy zagranicę. Nas nigdy nigdzie nie zabierał...Niczego mu nie zazdroszczę ale tak mi żal serce ściska: jak bardzo musieliśmy mu byc obojętni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
jak to Tobie mąż zafundował nieślubne dziecko...? myślałam zawsze, że do robienia dzieci potrzebne są dwie osoby...to byłe żony też się poczuwają do rodzicielstwa jak się szanownemu małżonkowi wpadne z kochanką? :D a ta kochanka tez mówi o Twoich dzieciach, że jej kochanek "zafundował' ogon w postaci rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_94
tak to jest jak się myśli cipą zamiast głową i rypie z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani x yz
moze byl trojkat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę.... i myślę.....
że skoro zdradzał to miął jakiś powód i teraz też ma jakiś skoro nie chce się z wami widywać. przeanalizuj swoje zachowanie przez te wszystkie lata małżeństwa, bo jestem pewna, że to twoja wina!!!! A dzieci cóż, żal mi ich, ale cierpią przez was bo nie umiecie się dogadać. i nie wierzę, że ci nie żal tych wycieczek i wakacji skoro cię nigdzie nie zabierał a nową partnerkę tak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole ale jesteście żałośni..:( ona winna..? gdzie...? to on szukał żeby wsadzić huja do dupy...wychodzi ze jest nie odpowiedzialny ,bo jak na razie dobrze wychodzi mu płodzenie dzieci i na tym koniec.:( szkoda dzieci,a tobie autorko radze żebyś porozmawiała z dzieci w jakim są wieku.?postaraj sie sama jakoś im zając czas w wakacje,a jemu w przyszłości dzieci podziękują za jego aktywne wychowywanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Do "nie bardzo rozumiem": nieślubne dziecko Twojego męża jest dla Ciebie pasierbem (pasierbicą), a Ty jesteś macochą czyli chcesz czy nie- masz kolejne dziecko w najbliższej rodzinie! Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupereli
ja nie kumam dalej... to dla ciebie pasierbica to rodzina? i macocha też? i może jeszcze synowa, teść i sąsiad z trzeciego piętra? ty wiesz co znaczy słowo rodzina? więzy krwi, te sprawy... dzwoni cos czy dalej nic? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Wg prawa ci wszyscy ludzie, oprócz sąsiada (chyba, że to wujaszek) są Twoją rodziną; a teściowa pozostaje nią nawet po Twoim rozwodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupereli
podpowiem ci - dzieci męża i jego byłej pani są rodziną męża, nie jego obecnej żony nawet żona staje się rodziną tylko dzięki "pepierkowi", jak się ten papierek rozwiąże, to żona przestaje być rodziną słyszałaś, żeby ktokolwiek byłą żone uważał za rodzinę? ja też nie... a dzieci z poprzedniego małżeństwa nie wchodzą w skład rodziny nowej, podobnie jak kupiony razem pies i zaciągnięte wraz z byłą kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupereli
teściowa rodziną... o bosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takich tam dupereli
według jakiego prawa? co ty za bzdury pleciesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAM I CZYTAM CDE
jaka macocha przeciez matka zyje ? nie wiecie jaka jest definicja macochy Przybrana matka; kobieta która wychowuje nieswoje dzieci jakby były jej własnymi. Chociaz moj maz ma dziecko z ex ja go nie wychowuje i nie jestem macocha i nigdy nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki autorko
a zastanawiałaś się kiedyś nad przyczynami takiego zachowania? jak było wcześniej - był dobrym ojcem, pamiętał o dzieciach? nie wierzę, że tak z dnia na dzień przestał się nimi interesować wygląda na to, że nie było między nimi wystarczająco mocnych więzi i taki jest teraz efekt- ojciec nie cuzje odpowiedzialności za dzieci piszesz, że was nigdzie nie zabierał, że musieliście być mu obojętni - przykre to bardzo, ale widocznie tak było trzeba umieć budować więzi z dziećmi od samego początku, bo potem tak to właśnie wygląda :( mój mąż też się ze swoimi dziećmi nie widuje - nie zależy mu napiszecie, że kawał skur... z niego, że moje dzieci też ojleje kiedyś - być może tak, może nie, tego nie wie nikt (żadna była żona co jest już byłą tego też nie przewidziała...) ale widzę jak podchodzi do naszych dzieci i dbam o te relacje codziennie a była żona nie dbała, wpychała mu dzieci na siłę, jak przykry obowiązek, narzekała na niego przy dzieciach (tatuś to nic nie umie, tatuś tylko żre, nigdy go nie ma w domu itp) i efekty widać - dzieci bez tatusia żyją dobrze, nie płaczą, a i tatusia do nich nie ciągnie (a wierzcie mi, nagadałam się na to ile mogłam, ale ile można namawiać?) przykre to, ale prawdziwe trzeba budować kontakty jak jest na to szansa, jak się jest razem, a potem tylko płacz i zgrzytanie zębami, bo nas nie zabierał nigdzie, bo my byliśmy obojętnie... widać nowa partnerka nie jest mu obojętna, umie zadbać o te więzi od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obama
trzeba byc niezlym skurwielem, aby nie interesowac sie swoimi "pierwszymi" dziecmi, a obecnymi tak. To nie zona winna, tylko twoj facet, ktory kiedys kopnie was tak samo w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pom.
obama a skad wiesz ze ja tez kopnie w dupe wraz z dziecmi. skad masz takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pom.
pozatym po co ma sie interesowac. uwazam ze jedna rodzina na glowie calkowicie wystarczy wiec po co zaprzatac sobie glowe bylą i byłymi dziećmi? nalzey skupic sie na tym co w tym omencie jest najwazniejsze czyli obcecna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
ty kasia to pewnie jestes jedna z tych duuupodajek co to bachora z cudzym mezem maja i go do dzieci nie dopuszczaja :P kurwiszon z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pom.
dzieci jeszcze nie posiadam kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAM I CZYTAM CDE
jasne wszystkie 2-gie żony to dupodajki .DZiwnw jest tylko to ze te 2-gie zwiazki trwaja i trwaja wszyscy sa szczesliwi tylko te 1-sze sie rozpadaja .Faceci ogolnie lubia siedziec z ,,d...dajkami ,, ?jestescie zalosne , zazdrosne i nie dowartosciowane bo wasi mezowie uciekli od was do innych kobiet i sa szczesliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
to jednak nie zmienia mojego zdania o tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pom.
nie zalezy mi na twoim zdaniu o mnie. jestes zbyt malym szczekajacym pieskiem bys mogla mnie w jakikolwiek sposób urazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pom.
czytam i czytam dokladnie tak bo co maja poradzic na swoj los? sa stare zniszczone zyciem, z trojka dzieci, tylko zlosc zazdrosc i nienawisc do nowej partnerki pozostaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAM I CZYTAM CDE
smiesznie czytac te zyczenia ze nasi mezowie nas kopna w d......my jestesmy razem 11 lat i jakos moj kochany maz nie wpadl na tak genialn pomysl .przeciwnie zerwal kontakty z ex i dzieckiem . ex moze miec pretensje do siebie ze chciala byc taka pazerna i wyszla na tym jak zablocki na mydle.Teraz kazdego miesiaca wysylam im 300 zl i na tym koniec.Jak chce niech idzie do sadu o podyzszenie alimentow ale ona i tak wie ze nic nie dostanie .Poniewaz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pom.
czytam i czytam bardzo mądrze postapil a w brode moze sobie teraz tylko jego zona pluć i dziciak podziekowac matce heehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAM I CZYTAM CDE
dzieciak ma 15 lat i jest kopia glupoty mamusi .Ona naszczescie juz od dawna nas nie odwiedza / zerwane kontakty / , ale byly czasy ze czasami bywala w naszym domu i zdawala relacje co nowego .jEGO EX NAWET KIEDYS MI POWIEDZIALA ZE JA DUZO MAM TO ONA MNIE POZWIE O ALIMENTY . iDIOTKA KOMPLETNA .Ubaw mialam po pachy .Mnie o kase dla jej dziecka nie bede pisala z czego spadla ... boze jakie te baby sa glupie jak tatus ma to musi dac .A taus musi placic alimenty zasadzone przez sad i tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
łeee dobrze pisalam zescie dupodajki :P hahaha dodam ze ja nie jestem pozucona zona a nawet zona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessdemonnia
pamietajcie ze zlo powraca i pilnujcie swoich dzieci bo moze sie okazac ze ich dzieci nie maja ojaca przez was, natomiast wasze beda przez boga napietnowane choroba :O za to co wy zrobilyscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazzelinka
Spytaj Kasi, ona wie cos na temat zwiększania alimentów i przepychanek finansowych z byłymi zonami. A tak w ogole - co to jest BYŁE DZIECKO? Odnosze sie do wypowiedzi Kasi z 00:46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAM I CZYTAM CDE
a jest bog ? jestes pewna ? sa rozne teorie a jak go nie ma to co ? jeszcze ojciec rydzyk i radio m ...., chociaz on /ojciec r / to inwestor i chyba rozumie ze kazdy dba o swoja d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×