Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość menthapiperita

Farmacja- praca po studiach

Polecane posty

Gość menthapiperita

mam pytanie do wszystkich pań (i panów być może), którzy ukończyli studia farmaceutyczne. Ja jestem dopiero studentką i bardzo często słyszę, że po farmacji bardzo łatwo o prace a zarobki są całkiem wysokie. W wielu ogłoszeniach pojawiają się oferty z mieszkaniem ( a nawet z domem). Są to oczywiście oferty z mniejszych miast, miasteczek.... ile jest prawdy w tych zarobkach? Czy rzeczywiście znalezienie pracy w jakieś firmie farmaceutycznej jest bardziej opłacalne niż praca w aptece? Proszę wszystkich, którzy mają wśród znajomych lub w rodzinie farmaceutów, jak również samych farmaceutów o opisanie tego co czeka mnie po studiach.... z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menthapiperita
proszę o chociaż kilka informacji. Nikt nie kończył studiów farmaceutycznych? Nikt nie ma w rodzinie lub wśród znajomych farmaceutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menthapiperita
Ponawiam prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menthapiperita
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menthapiperita
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menthapiperita
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk_A
moj trener tanca towarzyskiego 955-letni) ostatnio opowiadal mi o swoim koledze z liceum... Na lejkci biologii nauczycielka wezwala go do odpowiedzi z genetyki: konkretnie prawo Mendla, a ze uczen byl ambitny to nauczyl sie najpierw jego zycierysu a potem dopiero powiedzial prawo. Nauczycielka na koniec szkoly dala mu 4 pod warunkiem ze nie pojdzie na studia farmaceutyczne. On jednak zrobil po swojemu i z 3 razem dostal sie na uczelnie. Teraz pracuje w Ameryce w wielkim koncernie farmaceutycznym i ma tyle pieniedzy ze stc go na to, aby w kazdym roku przyjechac do polski i stawic przyjecie dla calej klasy licealnej. A teraz ja od siebie powiem Ci ze jesli bedziesz miala upor to znajdziesz podobna prace, najwazniejsza jest wiedza i doswiadczenie. Po studiach znajdz prace z mozliwoscia awansu, a jak bedziesz juz na szczytach to nie zapomnij o mnie, ja wtedy bede konczyc studia farmaceutyczne, wtedy ty i pomozesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk_A
poprawka trener ma 55 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyfdn
taaa, mozliwosci so nieograniczone :D a jakie zarobki no conajmniej z 10tys na reke na poczatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję w dobrej firmie farmaceutycznej i na zarobki nie narzekam, praca bardzo opłacalna. jeśli macie problemy ze znalezieniem pracy po farmacji polecam zrobić tak jak ja, a więc zgłosić się do firmy IRS Poland, tam bardzo skutecznie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×