Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciotkaklotka

Śmierdzace reczniki

Polecane posty

Mam problem z recznikami, nie chca sie dopierac, konkretnie chodzi mi o zapach, ktorego nie moge sie pozbyc, uzywam dobrej jakosci plynu i proszku, z pozostalymi rzeczami typu posciel cichy wszystko ok tylko te reczniki :/ Macie jakies pomysly co z tym zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
też kiedyś zauważyłam ze moje reczniki pomimo częstego prania w niby dobrym proszku nie pachna swiezo.Ale odkad zmienilam proszek na oryginalny vizir niemiecki i płyn do płukania softlan niebieski problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby ręczniki po praniu były puszyste trzeba wrzucić do pralki piłkę do tenisa ale jak sie pozbyc zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszyć na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam 2 razy i to tylko wtedy gdy w za niskiej temperaturze uprałam sprobuj w wyzszej moze poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka jedna..
może za długo się nimi wycieracie, albo po wycieraniu nie wysychają do końca tylko takie wilgotne wiszą.Zawsze bo kąpieli dobrze susz ręczniki.I pierz na 60 st. przynajmniej,a nawet na 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaktak
Ja zawsze reczniki piore na maksymalnej i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prać w maksymalnej
temperaturze (95 stopni), raz na jakiś czas wygotować w garze (np. raz na kwartał) po kąpieli pozwolić wyschnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ręczniki piorę na 90. Jak tego mają nie przeżyć - trudno - widać nie są prawdziwymi ręcznikami :P Jak narazie wszystkie żyją, nawet te co miały 40 napisane :) A widadomo, że ręcznik przez tydzień to świeżością pachniał nie będzie - ten zapach to ci sie pojawia po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ile pierzesz
ja piore wszystkie raz w tyg ,zawsze w sobote robie pranie posciel,reczniki, scierki kuchenne,.... nic mi nie smierdzi.a uzywam roznych proszkow, tabletek i plynow. piore w 60 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala
a scierki pierzecie osobno czy z recznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam i piore co tydzien w sobote, nigdy nie pralam w wysokich temp bo zawsze sie balam, wiec sprobuje :) najwyzej sie rozleca :P A scierki piore osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko razem piorę
pod warunkiem, że w maksymalnej temperaturze 90-95 st. nic nie śmierdzi nawet po dłuższym używaniu za to u koleżanki jak nocuję to dostaję taki ręcznik co tylko go lekko zmoczyć natychmiast specyficznie śmierdzi - ona pierze w niższej temperaturze :-( - głupio zwrócić uwagę, chyba będę wozić swój :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura koniecznie musi byc goraca, a i nie zaszkodzi proszek, czy tez plyn, z substanca chloropodobna. tak czy inaczej, czasami moze to byc wina pralki. pralka moze dobrze nie plukac, albo dobrze nie grzac wody. oprocz tego nie nalezy przeladowywac bebna. dobrych rad na ten temat jest wiele, lecz czasem po prostu rece opadaja :o mi nigdy w zyciu, ale to przenigdy, nie smierdzialy reczniki, a teraz, odkad uzywam innej pralki (mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu) niestety smierdza. nie zawsze, ale czasami, juz nawet po 1 dniu. jest to wiec niehybnie kwestia pralki, prawdopodobnie nie grzeje odpowiednio wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie nie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotletka
jak pralka nie grzeje, to zrób tak, jak babcie dawniej robiły - wrzuć ręczniki do dużego garnka i gotuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×