Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataa85r

ty polka on niemiec polskiego pochodzenia

Polecane posty

Gość nataa85r

dziewczyny ktora ma faceta ktory mieszka w niemczech ..jacy sa ,czy warto pakowac sie w taki zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowany krytykant
wszyscy sa tacy sami, bez wyjatku nie warto - polak to jednak polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z doświadczenia
KOSZMAR !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa85r
tak tylko ze urodzony w pl ale od malego mieszka w DE wiec raczej juz niemiec...prosze o rady czy kotras was byla w zwaizku z niemcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa85r
czemun koszmar jaki mialas doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa85r
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
ja tak wlasnie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z doświadczenia
Mój były też urodzony w Polsce, od 15 roku zycia mieszkał w Niemczech bo jego ojciec był Niemcem i pojechał tam na pochodzenie. Jedno co mogę napisać bez szczególów ze to najgorsze 7 lat w moim życiu - teraz czekam na rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
a ja ze swojego jestem zadowolona pisze z doswiadczenia - a jakiej natury mialas problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowany krytykant
niemozliwe ty masz niemca polskiego pochodzenia i ty masz niemca polskiego pochodzenia i jedna jest zadowolona a druga nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam faceta neimca nie szlo sie dogadac z nim, on ma tylko racje i koniec ale tak samo jego tata, powie jedno zdanie i tak ma byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa85r
heh moj to takie kochaniutki sie wydaje tlyko milosc milosc mowi az za milusi ale wlasnie mam metlik bo slyszalam ze niemcy skapi,pozatym jak wejde z nim w zwiazek to na bank bede miala sie przeprowadzic do niego ,i tym sie troszke przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nawet do mnie nei chcial przyjezdac a o wyprowadzce nie bylo mowy... zostawilam go to powiedzial ze by sie wyprowadzil...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
zmanierowany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze z doświadczenia
To ze mi nie wyszło to nie znaczy że innym może nie wyjść, poprostu trafiłam na kanalie, pijaka i ćpuna. Ale mam go juz z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa85r
no nie kazdy taki jest jak zreszta wszedzie sa zli i sa dobrzy...a powedz mi rozowd idzie latwo czy ciezko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
ale na pewno sa jakies typowe problemy z ktorymi w takim zwiazku mozna sie spotkac. jak chocby to 'skapstwo' - bo jesli dla kogos to, ze on nie stawia jest problemem, to moze przeszkadzac, ja czuje sie lepiej jak czesciej place za siebie niz on. mam jeszcze o tyle dobrze, ze on chwilowo mieszka w polsce. a to, ze ewentualnie musialabym przeprowadzic sie do niego tez mnie nie boli jakos, rozumiem, ze nie chce mieszkac w polsce, a m nie tez na tym tak bardzo nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowany krytykant
no nie kazdy taki jest jak zreszta wszedzie sa zli i sa dobrzy... NO CO TY? niemiec to niemiec. polak to polak itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataa85r
czyli tiowrdzicie ze nasi polscy faceci sa o wiele lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv.
nata, prosze Cie... nikt na szczescie nie powie ze tacy czy inni gorsi, lepsi, itd, nie chce rzucac banalami, ale kazdy cholera jest inny, bla bla bla... tak samo wsrod polakow, jak i niemcow, jak i wlochow pochodzenia bulgarskiego jest moze 7% normalnych facetow ŁP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×