Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PatrycjaKow7

Ale fajna sukienka

Polecane posty

Gość jakby była z zielonym
to bym się zastanowiła :) tzn. mi ta kolorystyka nie pasi. Sama jestem b.chuda, ale jeśli ty jesteś max. średniej budowy to OK. Takie poziome szerokie pasy nieźle pogrubiają. Uważaj, bo Poczta Polska się nie spieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniacka-szczerze
nie masz sie czym chwalić niestety.Jeszcze może możesz się wycofać:).Daj spokój-choćby mi dopłacili bym jej nie wzięła:)ale Ty pewnie będziesz zajebiście wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaKow7
Mam to szczęście, że jestem bardzo szczupła i nie muszę się obawiać pasów. A poza tym to już tam kupowałam i wiem, że ze zwrotem albo wymianą nie ma problemu :) Ten strój też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salma Hajek
Nie no odlotowy sklep, tyle chodzę po sieci i wcześniej go nie widziałam. Po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcerze mowiac
te sukienki zadna rewelacja. Wygladaja jak zwykle bawelniane plazowki. Raczej na miasto bym w tym nie wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssterillla
strój okropny, ale oryginalny sukienka tandetna.... na pewno nie warta tej ceny oczywiście to tylko moje zdanie ;-) ważne żeby podobały się tym co planują je nosić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uttyjtsytyui6ri
FAJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się ta sukienka ani troche... nie wiem czy ktos mółby w takiej ładnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×