Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

:D:D:D oj ponudzialam sie troche, kurde jeszcze spotkalam moje bylego, ostatni raz go widzialm pol roku temu, jak bylismy razem:o chujowe uczucie zmylam makijaz i narazie mi sie odechcialo spac, musze odczekac troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty, nie bylo takiej opcji, mam uraz do niego ;)zamienilismy kilka slow doslownie, dzisiaj wrocil zza granicy i akurat dzisiaj go spotkalam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w zgodzie, ale do niego wlasnie mam uraz i dlatego traktuje go obojtenie, ale spoko wszystko, gadalismy, milo i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Kreda nie gasi. Kreda ma lepszy plan: oto ukradkiem, cichaczem skrada się do kuchni na paluszkach, tak zwiewnie i bezszelestnie, że nie zauważa jej stary, dachowy kot, śpiący w kuchennym piekarniku. Zamaszystymi ruchami krągłych bioder toruje sobie drogę wśród półmroku, niczym blady jedwab w świetle księżycowej pełni zanurza drżącą dłoń w zlewozmywaku i dwoma zdecydowanymi ruchami wydłubuje sobie gałki oczne wydobytym naprędce widelcem. Klick - Klack. Oczy upadają na błyszczące linoleum z cichym i nawet sympatycznym mlaśnięciem, wyróżniając się spomiędzy pstrokatych wzorków resztek wyszarpniętych nerwów oraz krzykliwych kolorów wykładziny niczym jajka sadzone w makaronie, suto okraszone sosem tabasco z pobliskiego Leclerca. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj byl atak pomaranczek, masakra, tez bym chciala wiedziec kto to, mam nadzieje,, ze mojego zdjecia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze to ktos z rana bo cos bylo o tym, ze nie lubie bledow, ale w sumie nie bylo nic o motorniczym, wiec chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej podesle, a frrr nie mial wyslac ? kurde moze sie nie znam na ubraniach ale peleryna to chyba taki plaszcz:D a kredka ma zajebista, dopasowana sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda26 nie jestem nowa :P tylko chyba z pół roku nic nie pisałam:P a tera mi sie nudzi bo spac nie moge:) _____________$$_$_____________ _____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×