Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
właśnie nie chciałam widzieć zdjęć bo podejrzewam że to coś bzidkiego :( jakoś przeżyję bez tej wiedzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Kredka.... brak czasu :O Bosze....myślałam dzisiaj że ociepieję :O co za dzień.....jasna dupa nooooo..... jeszcze taki jeden buc powiedział mi dzisiaj że jestem bezczelna .... 😡 przecież on świętego potrafi na pewno wyprowadzić z równowagi 😡 Jeszcze do tego od poniedziałku jestem sama bo kolega idzie na 2 tygodnie urlopu.... 😭 chyba się pochlsatam :( nooooooooooo..... koniec ;) musiałam się wygadać ;) dzięki za wysłuchanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pracuję ...wrrrrr.... ;) a wiesz co Kredka... chciałam zapytać . Pisałas coś o okuliście . Nosisz okulary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
on jest gupi :o btw - ja bym wolała mnieć jednak mniejsze niż pestka (choć nie widziałam pestkowych) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie kto ma i mam to gdzieś...ale jedno jest pewne... :D nie zamieniłabym moich na żadne inne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - okulary nosze w pracy (ale rzadko) i jak jade samochodem (tzn. jak prowadze :D ), jak jestem w kinie i jak ogladam tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja wręcz przeciwnie - chętnie się cofnę o jedną literkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też nie :O ale od jakiegoś czasu myslę nad szkłami ...wiesz nad takimi jednorazowymi ;) ale jak se pomyślę że mam coś grzebać w oku :O brrrrrrrrrrrrrr..... nie wiem czy się zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale wiesz że towar macany musi zostać nabyty przez macanta - interpretując będziesz się musiał ze mną ożenić... ...co będzie trudne bo ja już mam męża ;) jakość jakością ale ciężko kupić bluzkę w rozmiarze 36 która nie będzie się rozchylała na biuście D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest tego pelno, moja najlepsza kolezanka pracuje w optyku i mnie caly czas namawia na szkla, ze to taka wygodna itd, ale ja mam opory i wole chodzic slepa albo zalozyc okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Neurosa.... ja też mam ten problem mając trochę większy rozmiar ciuchów od Ciebie ;) i też mam taką literkę :D ale są... no nieważne :) nie zamieniłabym i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę na stałe bo mi ładnie ponoć w okularach haha :D ale tak od czasu do czasu to bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem, czy mam jakies w okularach, bo bardzo rzadko je nosze - zaraz sprawdze, jak mam to podesle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam też okulary przepisane ale nie wybrałam bo się boję że mi się wzrok pogorszy a na razie nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×