Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kreda, jak nie słuchasz? czemu? przciez w stopce masz cos fajnego:) jak posłuchałem to myslałem, że to coma jest.... ostatnio nasze zony chciały posłuchać na wrzucie jak anioła głos....a szwagier mówi, niech on się najpierw wysmarka, bo spiewa jakby miał kluke zatkaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sęk, że nie pamiętam który....ale był fajny:D, ktos na poczatek dnia rzucił jakis kawał, a potem ty, a potem jeszcze ktoś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a comy lubie tylko jeden kawalek - droga do domu czy jakos tak Twoich nie slucham, bo dajesz kukiza a ja go nie cierpie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedys mój kolega z szamotuł jeżdził motorem, ze szczurem na ramieniu:) i ten szczur mu nie uciekał nigdzie, nawet jak w miejscu stali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej, jak dziecko nie bedzie chcialo :D moje szczury jak zwykle gryza sobie beton w tym momencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nożyczki, mam w zakładkach forum o tattoo....wiesz jak po mnie jada? ja już się nie odzywam, udaję że nie widzę:( czy na prawdę mój tatuaż jest brzydki? w sensie źle wykonany? mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi kobieta do ginekologa - Panie doktorze coś się z moją cipką dzieje dziwnego. Jest każdego ranka strasznie wilgotna. - No cóż, muszę zrobić badanie śluzu Po badaniu wzywa pacjentkę - Proszę pani to nie jest śluz tylko ślina!! - Och doktorku złoty, ja już nie pamiętam, kiedy maż ostatni mi minetkę robił!! Skąd tam ślina?? - Tego nie wiem, wiem tylko, że to jest ślina Kobieta postanowiła nie przespać najbliższej nocy i sprawdzić cóż to mąż jej robi? Mąż grzecznie położył się do łóżka, i zmylony jej równomiernym oddechem gdzieś tak po północy wziął latarkę, „świerszczyka" i usadowił się między jej nogami. Kieruje latarkę na zdjęcie panienki: - Mmmmmm... to jest cipeczka!!! Kieruję światło na cipkę żony - A to!! Tfu,tfu, tfu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, za sciana :P ale juz wkrotce spotka je smierc :P :P frrr - daj link do tego forum, to sobie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę tu,a co jakiś czas żona przesyła mi takie zalotne spojrzenie i piżamkę ma nową, nie taka z sex shopu, ale ładną, z koronkami, różową, przestała karmić piersią, myślicie, że może coś będzie dziś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza przychodzi facet i pokazuje mu straszliwie popalone dłonie. - Mój Boże - lekarz jest prawie w szoku - Jak to się stało? - To jeszcze nie wszystko - mówi pacjent i zdejmuje spodnie. Penisa ma tak spalonego, że wygląda prawie jak kawałek drewna wyjętego z ogniska. - Straszne - powtarza doktor - Co się stało ? - Chciałem się wczoraj wieczorem trochę poonanizować i zasnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miesiąc karmiła i przestała, bo mało wartościowy pokarm był..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie, co to jest morena w gdansku ? chodzi mi o to, czy to jakas dzielnica, czy o co chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales - dzieki :D musze tam poszukac jakiegos hotelu, a nie wiedzialam czy to nazwa dzielnicy, ulicy czy np sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×