Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

co za kanał echhh.... :O szkoda mojej koleżanki.... no bo co teraz poradzi że jej mąż jest bucem :O bleeeeeeee chyba se dzisiaj poprasuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam idzie wymiana fotek ??? i czy jestescie zaskoczeni czy rozczarowani otrzymanymi fotkami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bykiem i nie wiem czy to norma.... ale moja mama taka jest więc ... :O Krem...nie jestem zaskoczona ;) wiedziałam że tu są same fajne ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie widziałam wszystkich :p ale racja - wymiana już się skończyła, teraz to jest topik o tzytzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja jestem rakiem - naiwna jak dziecko, pokłócę się z kimś ale za 5 minut już nie pamitam o co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem b. pozytywnie zaskoczona zdjeciami, inaczje sie pisze jak sie kogos \"widziaalo\", a i sama siebie zaskoczylam, ze wyslalam, bo zazwyczaj ociagam sie z 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek_84..yhm i po co tyle powagi i jak urosłes już , a pozatym wiesz co to znaczy ciepła klucha ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też, kredka, oczywiscie nie odtrącam ludzi odrazu jak sie dowiem że to bliźniak, ale zawsze wychodzi tak że miałam racje. Nienawidze bliźniąt. Nawet ostatnio poznałam kogoś z tego znaku i nie dalej jak po miesiacu okazało się co to za człowiek. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek_84....a teraz tak poważnie powiedz mi czemu jak wpisałes się na "powiedz to" to twój nick jest na zielono ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - to bym Ci wtedy napisala, ze nie lubie blizniat i ze na pewno sciemniasz, ze to Twoj znak zodiaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D dzięki Kredka ;) to co dziewczyny ;) musicie tak zajść w ewentualną ciążę żeby nie dziecko nie było bliźniakiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest bliźniakiem, ale to co innego, bo w pewnym stopniu mialam na nią wpływ. Zawsze mówią że bliźniak to najgorszy znak - ona to wie. Zresztą jej humorki na mnie nie działają p jak przegina to jej pokaże gdzie raki zimują i już.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka, musisz sobie płodzenie odpuścić w październiku o ile dobrze licze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój tato jest bliżniakiem, bardzo pozytywny człowiek, nie wiem o co wam chodzi... nie leżą mi lwy, reszta znaków może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×