Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Tamarka ...pogoda jak to u nas...w kratkę ;) ale spoko ... było wszystko haha :D ale więcej słonecznych dni niż zachmurzonych więc spoko ;););) widziałam Tomka Karolaka haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...no własnie :D że też na to nie wpadłam :D:D potem bym se poczytała o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka :D ale mi chodzilo o to, ze w tv wydaje sie wysoka, a w rzeczywistosci tak nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie:) wygralam raz bilet na jedna gale:P mam fote z mroczkiem, cichopek i hakielem,peterem lucasem,flinta,kaska figura, ilona felicjanska i jeszcze paroma nie to ze mam hopla ale nie chcialo mi sie tam jesc wiec kazalam mojej mamie klikac mi foty z "gwiazdami" zebrala sie spora kolekcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka obawiam sie ze bedzie z tym ciezko bo to foty sprzed roku i sa najakiejs plycie nie wiem gdzie mialam jakies na dysku chyba, jak beda to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahhahhaha no co Ty:D a najlepszy byl mroczek zarl cos jak chcialam z nim fote i o malo sie nie zadlawilbo chcial szybko polknac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge patrzec na hakiela, bo ma cos takiego ze szczeka, ze mi sie niedobrze robi :o ale cichopkowa mi sie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×