Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ona jest malenka:) ale ladna powiem wam ze oni sa ladni niestety:P AAAA mam fociaka z ola kwasniewska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mówi że jakby Hakiel nie miał uszu to by śię uśmiechał naookoło głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o czy ktos tez ma takiego pierdolca na punkcie torebek jak ja ? czuje, ze czeka mnie awantura, bo zachorowalam na kolejna torebke, a dopiero co dwa dni temu dostalam nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ;) moja siostra :D torebki...buty...i perfumy :D :D:D i mja koleżanka z pracy :D już sama nie wiem ile ma tych torebek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham champs-elysees 😍 to zdecydowanie moje ulubione perfumy, a wlasciwie woda toaletowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez moze być :D mam jeszcze na punkcie filiżanek ;) nie mam już miejsca .... musze coś wymyślić ;) przywiozłam sobie śliczną z Gdańska.... japońską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ulubionych chyba .... czy to normalne ? :O podobają mi się słodkawe zapachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - mam to samo z filizankami :D :D kupuje ich pelno, a i tak pije tylko z jednej ulubionej :D nie jestem w stanie wypic np kawy z kubka :o nie smakuje mi i juz :D ale dzieki temu wszyscy moi znajomi maja w domu filizanki, zebym miala z czego pic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedna jazde, ale nie moge o tym napisac na forum, bo to dosc moja charakterystyczna cecha i ktos ze znajomych by mnie mogl rozpoznac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×