Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość zabijasz mlodszych braci
deko obejrzyj sobie film i smacznego mieska deko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę oglądać filmu, bo lubie mieso:D i zamierzam go lubieć dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - ale niestety zamezna.. deko - moze, ale zeby nie bylo za rozowo. Ty zmywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta soja to śmierdzi jak pokarm dla rybek :P (tzn suszone rowielitki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - w zyciu czy na kafe? ;> o jakim wojewodztwie jest mowa? bo jak wroce to tylko interesuje mnie wojewodztwo stoleczne. deko - dla mnie to mozesz miec nawet kolege ktory to pozmywa, byle nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R......
Nozyczki z calego serduszka dziekuje Ci za rade :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to polubisz CC. \" pardom. przez te chorobe jakas polmrocznosc mnie dopadla. nie rozumiem ocb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bede gotowal i zmywal, to czym ma sie zajmowac moja wybranka? serialami w TV i baletami w klubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica :o podobno człowiek jest jednak ponad zwierzętami ze wzgl. na swoje zdolności logicznego myślenia oraz zdolności do uczuc wyższych. A słowo samica określa raczej zwięrzęta i nie zwykło być używane w okreslaniu do płci żeńskiej gatunku homo sapiens sapiens. W związku z powyższym proszę się zastosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rozbawila mnie Twoja odpowiedz i ten maly protest. oboje wiemy ze nie chcialem Cie urazic. nastepnym razem sie zastanowie zanim napisze. nie obiecuje ze sie zastosuje, moze mi sie wymsnac. ;) aczkolwiek, wezme pod uwage Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie bede zastanawial skad sie wzielo okrezlenie - "samczy instynkt"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ni edla mnie. jesli Wy nie jestescie samicami, to kim sa samce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw Ty coś pokaż, mogą być dołeczki jak się uśmiechasz:P swoją drogą piwo to byś sam przyniósł bo tak z pustymi rękami nie wypada przychodzić, a tzytzyki wiem ze byś chciał ale zostanie Ci tylko to chcenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a bywa tu jeszcze Szymek - frrr? coś go dawno nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh bo biorąc pod uwagę kwestie naszej przynależności do królestwa zwierząt owszem jest podział na samce i samice, ale nie musi mi się to podobac i nie muszę tego ożywac w moim języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczy instynkt bierze sie jednak od zwierząt a nie od człowieka.. jest swego rodzaju porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jarek widzę że tęskniłeś... no cóż, dzieci absorbują uwagę :) Papierowe - gratuluję zapału, ja ciasta skończyłam piec po pół roku znajomości z obecnym mężem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe to trzeba bylo kupić pomarańcza, obrać ze skórki pokroić w kosteczke, i gotować w wodzie z cukrem:D swoją drogą to paskudna jest skórka pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi ktoś przsłał że mozna wygrac laptopa > Ericsson rozdaje za darmo laptopy w ramach promocji marki. Chcą > zwiększyć popularność i sprzedaż poprzez tę kampanię. Jedyne, co > trzeba > zrobić to wysłać e-Mail o tym do 8 osób i otrzymacie > Ericssona, T18..Ale jeżeli wyślecie E-Mail o tym do 20 lub więcej > osób, otrzymacie > Ericssona R320. > Upewnijcie się o zaznaczeniu kopii swojego maila do > anna.swelung@ericsson.com Zdrówko i cieszcie się swoim Laptopem, > kiedy nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywale tego maila, to mi nię beą jakis głupot przysyłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną też napewno tęskni, ale się wstydzi przyznać:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×