Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

mozliwe:D trzymal jakis baniak i z niego pil moze go to rozgrzewalo ja ostatnio marzne, ciagle mi zimno, a ogolnie to wiesz jak u mnie wszyscy w dlugim rekawku to ja w krotkim bo mi wiecznie cieplo ale teraz to chyba tak mam przez to przeziebienie nawet mi sie wydaje ze koldre mam za cienka bo w nocy mi zimno, musze sobie koc zalatwic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj, zebys grypy nie zlapala, bo wtedy to juz kaplica zlosliwa - topik przez jakis czas umieral, ale moze sie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz okres szalenstwa ze szczepieniami :D ja sie zaszczepilam 3 lata temu i po miesiacu mialam grype :o od tego czasu sie nie szczepie i nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwa wiesz co mam na mysli:) a ja lubie grype, jestem taka totalnie rozbita, nie mam sily, moge cale dnie lezec w lozku i mi usluguja a przy innych chorobach jestem na nogach a i tak sie zle czuje, beznadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po prostu wprowadz w domu nowe zasady, ze jak tylko sie gorzej poczujesz to wszyscy maja nad Toba skakac :D na poczatku moga sie troche buntowac, ale z czasem sie do tego przyzwyczaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh to by bylo fajnie:) ale cudow nie ma:-O a z wykolejencem masz kontakt? ja mam gg nozyczek ale nie siedze na gadu, wiec nawet nie wiem co u niej chociaz mam jej nr koma, to moze esa wysle i sie zapytam jak zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam z nim kontaktu, ale moze bambi ma :P wykolejony wspominal, ze nie bedzie sie juz pokazywal na forum, bo znalazl sobie inna rozrywke i namietnie w cos gra :D a nozyczki to tak nagle zniknely, to moze wyslij jej sms i wydaj rozkaz powrotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozkaz to moze nie:) pewnoe siedzi an swoim topie wylegarnia pomyslow czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka rozrywke, ktora nie jest zwiazana z kompem to on mial juz dawno :D chyba ze ... zostal ojcem i nie ma na nic czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:D domyslam sie o jaka rozrywke chodzi:P a z nowej pracy zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sa spoko, chociaz w poprzedniej tez byli bardzo fajni a w pokoju i tak siedze z mezem, wiec nie mam co narzekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej pracy tez siedzielismy razem :D namowilam go i razem przeszlismy :P jestesmy z mezem tak dograni, ze nie mamy siebie dosyc :D a poza tym w domu mamy oddzielne pokoje, wiec jak chcemy porobic cos osobno, to kazdy idzie do siebie. ale sypialnie mamy wspolna :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niektorzy sa ze soba bo sie w miare dogaduja, maja w miare udany seks itd i to w miare im wystarcza a inni chca zeby bylo dobrze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto jest tak, ze ludzie nie wiedza czego tak naprawde chca i przez to nie sa do konca szczesliwi znam takie pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam laske, ktora jest z facetem, ktory jej wypomina ile na nia wydal olewa na kazdym kroku i obraza chociaz nie mam z nia kontaktu juz, moze sie rozstali chociaz watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×