Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
insides

insides

Polecane posty

Czesto zdarza mi się kupowac coś co jest ladne ale nie koniecznie pasuje do reszty garderoby. I tak od nitki do kłebka polowe ciuchow ktore mam w szafie nie potrafie do siebie dopasować. Mam rozne bluzeczki, zielone zolte, na guziczki zwykle t-shrty ale czasem nie wiem co ubrac albo ubieram to samo bo nie umiem do tego co innego dopasowac.W zwiazku z tym prosze was o pomoc, Co do czego moge ubrac?? Jak wykorzystac ciuchy ktore leża w szafie? w szafie mam raczej dopasowane ciuszki, przylegajace do ciala, spudniczki zarowno jeansowe mini jak i elekanckie za kolanko. W szafie żywych kolorow mi nie brakuje, raczej nie lubie szarych kolorow, rózy i fioletu. Mam 6 tunik z czego 2 sa czarne, jedna pomaranczowa, kolejna w kolorowe cienkie paski a jeszcze inna srebrno szara do ktorej ciezko mi cos dopasowac bo jest dosc dluga a w czarnych leginsach dziwnie wygladam mimo iz dam pasek na biodra. Moje wymary to 84/68/88 przy wzroscie 164 i wadze 53 kg wiec nie mam typowych kobiecych kształtów, mam lekki brzuszek ktory niestety widac w tych leginsach i opietej tunice.Kupiłam własnie dzis zielone rybaczki,,, i tez sie zastanawiam co do nich moge ubrac he.Torebki mam biale, fioletowe, zgnita ciemna zielen i biała. Prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×