Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

insides

Prosze o pomoc w kwersi ciuszkowej!!

Polecane posty

Czesto zdarza mi się kupowac coś co jest ladne ale nie koniecznie pasuje do reszty garderoby. I tak od nitki do kłebka polowe ciuchow ktore mam w szafie nie potrafie do siebie dopasować. Mam rozne bluzeczki, zielone zolte, na guziczki zwykle t-shrty ale czasem nie wiem co ubrac albo ubieram to samo bo nie umiem do tego co innego dopasowac.W zwiazku z tym prosze was o pomoc, Co do czego moge ubrac?? Jak wykorzystac ciuchy ktore leża w szafie? w szafie mam raczej dopasowane ciuszki, przylegajace do ciala, spudniczki zarowno jeansowe mini jak i elekanckie za kolanko. W szafie żywych kolorow mi nie brakuje, raczej nie lubie szarych kolorow, rózy i fioletu. Mam 6 tunik z czego 2 sa czarne, jedna pomaranczowa, kolejna w kolorowe cienkie paski a jeszcze inna srebrno szara do ktorej ciezko mi cos dopasowac bo jest dosc dluga a w czarnych leginsach dziwnie wygladam mimo iz dam pasek na biodra. Moje wymary to 84/68/88 przy wzroscie 164 i wadze 53 kg wiec nie mam typowych kobiecych kształtów, mam lekki brzuszek ktory niestety widac w tych leginsach i opietej tunice.Kupiłam własnie dzis zielone rybaczki,,, i tez sie zastanawiam co do nich moge ubrac he.Torebki mam biale, fioletowe, zgnita ciemna zielen i biała. Prosze o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha taś taś
nie wiem bo nie widzę tych ciuchów może poszukaj chociaż 5 podobnych ciuchów na allegro albo na innej stronie to coś zdziałam ale jestem wzrokowcem i nie widze ich masz różne kolory więc można połączyć je i zrobić tęcze np coś zielonego czerwonego pomarańczowego nie musi wszystko pasować do tuniki nie musisz ubierać leginsy albo zwykłe dzinsy masz może materiałowe spodnie? nie opinają brzucha i chudziej sie wygląda niż w dzinsach do tego tunika i moze jakaś krótszy żakiecik albo bolerko bransoletka i kolczyki gotowe mieszaj kolory mam nadzieje że trochę pomogłam .Pozdro upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×