Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnie wychowujacy tatus

potówki, czym smarowac zeby zeszly albo szybciej sie goiły??

Polecane posty

Gość samotnie wychowujacy tatus

witam uzytkowników forum. córa spi ciagle na prawym boku, w zwiazku z ty mma na buzce i prawej stronie główki mase potówek, te we włosach sie przecieraja o posciel i robia sie małe strupki, przekrecam mała na lewy boczek albo kłade na pleckach podkładajac cos z boku lub obu stron ale zawsze sie przewróci na prawa strone, podobno temu ze tak była ułozona w brzuszku. czym posmarowac potóweczki zeby ładnie sie zagoiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnie wychowujacy tatus
córa ma 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze Was.
Zapytaj może w aptece-tam Ci lepiej doradza,niż tu na forum.Wiem,że kiedys kąpano dzieci w krochmalu(maka ziemniaczana+woda),ale teraz to nie wiem,czy ktos sie jeszcze w takie rzeczy bawi. Ja nie doradze,bo wprawdzie mam dwoje dzieci,ale zadne z nich nigdy nie miało potówek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smaruję pocztówki klejem
żeby się dobrze znaczek trzymał i żeby się nie otworzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sa pojedyncze takie z zoltymi czubkami to mozna przetrzec spirytusem takim jak do pepka a jak jest ich wiecej to spruboj wykapac w nadmanganianie potasu (ma dzialanie bakterio i grzybiczobojcze a poza tym przesusza)... no i pilnuj zeby corcia lezala wiecej na lewym boku i to nie tylko ze wzgledu na potowki... poza tym czesto wietrz mieszkanie i staraj sie nie przegrzewac... teraz jest tak cieplo ze moja corka to tylko w koszulce lezy i to nawet czesto gesto bez pieluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×