Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pkuuu

Prostownica do włosów- jaka? proszę o pomoc

Polecane posty

Witam:) Zamierzam kupic prostownicę do włosów, ale zupełnie nie wiem jaką. Nie znam się na tym, a teraz w sprzedaży są jakieś ceramiczne, lustrzane, z funkcją jonizowania czy coś takiego:D mogę za nią zapłacic nawet sporo pieniędzy, tylko żeby była dobra. Kiedyś kupiłam taką http://allegro.pl/item393104251_karbownica_i_prostownica_mpm_kobieca_linia_tanio_.html za 25 złotych tylko po to,żeby zobaczyc jak wyglądam w prostych włosach. Wtedy prawie wcale nie prostowałam włosów więc nie potrzebowałam jakiejś dobrej. Tzn właściwie jestem z niej zadowolona, tlyko że ona potwornie niszczy włosy. Dosłownie mogę dopiero co ściąc włosy, wystarczy że ze 2 razy nią przejadę po włosach i już mam suche i rozdwojone końcówki. One się dosłownie palą!. Mam grube, kręcone włosy. Większosc prostownic jakie używałam( koleżanek, siostry) nie prostowała mi włosów... Czyli wynika z tego,ze trzeba mi prostownicę z dużą mocą:) i koniecznie z grzebyczkiem bo bez grzebyczka to w ogóle nic nie prostują i takie to są chyba tylko dla włosów prawie prostych, tlyko po to,żeby się nie wywijały. Także proszę o pomoc, zależy mi na dobrej prostownicy, ale chodzi mi tez o to,żeby mi zaraz nie zniszczyła włosów.Pomożcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre są prostownice brauna, z płytkami ceramicznymi. prostują nawet grube włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc: \" więszkosc prostownic jakich używałam\" sorx za błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo. A takie na parę na przykład? bo słyszałam,ze nawilżają włosy, więc wychodzi na zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzalezniona od prostowania
jesli chcesz naprawde rewelacyjna prostownice to wybierz cos z firmy ghd. jest wprawdzie dosyc droga, ale prostuje moje długie, bardzo grube , bardzo krecone włosy i przede wszystkim nie niszczy ich. nadaje równiez blask. jestem z niej niesamowicie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reretere
Remington - ja mam ich prostownice, tylko ze ciensza. Sa swietne, polecam. Prostuje nia juz z pol roku , prawie codziennie, a włosy sie az tak nie niszcza. (nie stosuje jakichs specjalnych kosmetykow do prostowania ponadto...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniszczone włosy po prostownicy to tylko kwestia czasu, nie ważne czy kosztowała 50 zł czy 500... teraz sa na rynku kosmetyki do prostowania włosów, nic tylko wybierać i oszczędzić włosom cierpień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link nie działa, a co ona ma takiego, czego inne nie mają lub odwrotnie? dlatego ta, a nie inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coś nie bardzo. W każdym razie jest to philips model HP 4669/00. Jutro ma przyjść, to dam znać jak się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz działa :)o matko, jaką ona ma wysoką temperaturę, nie boisz się, ze spalisz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellew
polecam PHILIPS STRAIGHT SALON CERAMIC NANO SILVER kupilam miesiac temu jest duper. kręce wlosy i porstuje ,dzieki srebrnej warwtie nie pali wlosów. sama ustawiasz temp. na allegro zaplacilam 90 zl. JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie był kurier. Spróbowałam trochę wyprostować i jestem bardzo zadowolona. Super, bo nie elektryzuje włosów, a to mnie zawsze najbardziej wkurzało. Dodatkowo, mam wrażenie, że włosy są bardziej lśniące. A co do temperatury, to Dorka nie martw się :) 215 to max. Można regulować :) Zamawiaj bez wahania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mogę się przekonać, już kiedyś tak zniszczyłam sobie włosy, po 2 latach codziennego prostowania musiałam obciąć, nie wiem co to musiałaby być za cudowna prostownica, żebym znów do tego wstrętnego nałogu wróciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam falownice z tej firmy i nikomu bym tego produktu nie poleciła. Niesamoiwcie śmierdzi jak się nagrzewa, a efekt niestety beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falownica to nie prostownica - wykonana jest z innego materiału i w ogóle służy do innego celu. Prostownice tej firmy są produktami bardzo dobrej jakości. A co do zapachu - każdy fabrycznie nowy sprzęt wydziela na początku specyficzny zapach i nie jest to jego wadą, musi się po prostu "dotrzeć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam prostownice firmy WIGO - nanoceramiczna - mam ja juz 4 lata prostuje wlosy co 2 dni i nie sa zniszczone, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wczoraj miałam Brauna prostownicę, wczoraj dostałam nową babyliss do mokrych i suchych wlosów. jak ją wypróbuję to dam znać. Powiem tylko, że brauna była beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Popatrz sobie na 1komp.pl, maja w ofercie także prostownice, a jest to sklep z produktami tylko bardzo dobrej jakości, jeszcze nigdy ani ja, anie nikt z moich znajomych sie na nim nie zawiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×