Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaaaa

ile mozna zarobic w kiosku?

Polecane posty

Gość inkaaaaa

hej, mam 19 lat,i chcialabym podjac prace jako sprzedawczyni w kiosku na wakacje.. ile moge zarobc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silent_angel
1,50 zl na godz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhaiuhisa
ja sie zwoliniłam po 2 tyg na poczatku miało byc 800zł na reke pn-pt 8h (mało, ale sobie pomyslałam na waciki starczy, i tak w wakacje nic nie robie) potem gosc zaczał przeciagac do 10h (umowa ta sama, o dzieło, 800zl nadal) potem "wyjatkowo" miałam przyjsc w sb na 4h zostałam na 10 potem "superwyjatkowo" w niedziele" Koniec konców pracowałam 7 dni w tyg, po 10h, dostałam 400zł Dziad! I sie dziwił ze sie zwalniam, wmawiał ze nic lepszego nie znajde Aha, latem w kiosku mozna ducha wyzionąc. Jak budka sie nagrzeje to masz w srodku 60stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhaiuhisa
i nie wierz w to ze bedziesz siedziec i czytac gazety. ciagl ktos podłazi "bilet za 1,5, ale szybko bo mi tramwaj jedzie" i płaci stówą. 3 sek, "bilet" "bilet" "bilet".... rzyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhaiuhisa
to własciwie sie powinno nazywac nie kioskarka tylko bileterka. wyobraz sobie ile biletów musisz sprzedac, skoro pod koniec dnia masz w kasie 1500zl, a wiekszosc kupuje 2-3. wyrywasz bilety i wydajesz ze stówy 98,5 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×