Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kalllinka24

NOSZENIE SZPILEK NA CODZIEN- co sądzicie?

Polecane posty

Gość karmelovelove
JA jestem za, ale trzeba pamiętać, żę szpilka szpilce nierówna :) Jeśli już chcesz je nosić na codzień (ale nawet jak chcesz nosić tylko okazjonalnie) to szukaj tych stabilnych, solidnych, no i przy okazji oczywiście ładnych :) Ja mam z tej stronki - www.waszebuty.pl dwie pary szpilek, jeden firmy Queen Bee, druga YES i obie kosztowały po 60zł jakoś, z tego co pamiętam, no i powiem Ci, że są idealne! Bałam się ten niskiej ceny, ale jak je założyłam to byłam mega zadowolona. Właśnie to o czym pisze, są bardzo stabilne, mozna pewnie kroczyć. Masz moją gwarancję. Polecam się rozejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szpilki to tylko na conhpolelite.pl , maja tam wyprofilowane szpilki , mega wygodne i ze skóry. Mam dwie pary i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że nie jest to do końca dobre wyjście, ponieważ niektórzy pracodawcy nie akceptują takich butów, a a chodzenie w szpilkach jesienią i zimą jest trochę niebezpieczne dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się teraz na szpilki do pracy przerzuciłam i mam takie nowe https://multu.pl/products/view/149031 super wygodne :) jak się kobieta nauczy chodzić na szpilkach to na codzień nie ma problemu ich nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja noszę szpilki prawie na co dzień, ze względu na mój niski wzrost i to, że pracuję z ludźmi, więc każdego dnia muszę elegancko wyglądać. Dla mnie to nie jest zupełnie żadna przeszkoda, bo jest masa wygodnych szpilek i też przecież szpilki nie muszą od razu być mega wysokie, spokojnie znajdą się takie, które mają, np. 8 cm, zresztą same sprawdźcie chociażby w tym sklepie https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html , te niższe są naprawdę bardzo wygodne i często nawet nie odczuwa się wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu
Polecam szczudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chodzę na co dzień . Czasami tak, ale nawet jak jakiś grill czy coś na działce, to trampki. Szpilki mogą być na sylwestra itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od prowadzonego przez nas trybu życia czy rodzaju pracy. Wiadomo, że osoby pracujące w biurze nie mają za bardzo wyjścia, muszą się przyzwyczaić. Ja osobiście nie lubię chodzić w szpilkach.. może dlatego, że jestem wysoka to czuję się w nich niestabilnie. Jest mi niewygodnie, bolą mnie stopy i kręgosłup. Natomiast uwielbiam je zakładać gdy wiem, że w większości będę siedziała lub niewiele się przemieszczała. Można poczuć się bardzo elegancko i kobieco, warto raz na jakiś czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie. Niewygodnie. Na co dzień płaskie buty lub obcas do 3 cm, na szczególne okazje wyższy obcas, ale nie cienkie szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na imprezę niekoniecznie trzeba mieć założone szpilki, przecież można mieć jakieś niskie eleganckie damskie buty.

Ja sama szpilek nie lubię i jak trzeba ładnie się ubrać, to właśnie zakładam jakieś eleganckie ale niskie czółenka i już.

Na co dzień noszę trampki, snakersy czy też espadryle w kolorystyce szarej https://www.eobuwie.com.pl/espadryle-cross-jeans-dd2r4104-beige.html?gclid=EAIaIQobChMIgMXsxL699AIVtWpvBB0B1gRSEAQYASABEgJwJPD_BwE&gclsrc=aw.ds te najczęściej w domu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×