Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

click here

pierwsza wizyta u ginekologa D

Polecane posty

Gość normalnie raczej jak kazda
wizyta, wywiad , badanie i wsio :) najwazniejsze nie stresowac sie . bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
na wstępie powiedziałam że jestem pierwszy raz i od razu się "sympatyczniej" zrobiło ;) później wywiad i badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 17 lat i właśnie dzisiaj zamierzam iść pierwszy raz :) tylko panicznie się boje :( i chciałabym też porozmawiać z nim na temat tabletek antykoncepcyjnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruu
ja miałam 15- i chore przydatki... byłam dziewica- ginekolog był miły i delikatny.. teraz chodze do pani ginekolog.. wywiad, badanie, biust.. pa.. sympatyczna rozmowa w trakcie- i wszystko jak po masle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer woman...
mialam 16 lat, poszlam po tabsy, bylam tak zdenerwowana, ze masssakra :D a na domiar zlego trafilam na nieprzyjemnego babsztyla, bo wybralam sobie po prostu najblizszego gina :D masakra :D ale lepiej isc po tabsy niz na potwierdzenie ciazy :P NAJWAZNIEJSZE TO ISC DO SPRAWDZONEGO LEKARZA. Jak dobry lekarz to ledwo wejdziesz do gabinetu, juz sie uspokoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruu
Nie jesteś, w naszych czasach tabletki potrafią przynieść wiele korzysci. Oczywiście wystepuja czasem skutki uboczne- ale to juz kwestia dobrego dobioru pigułki. Ja mialam dolegliwości kilka dni- i kilkanascie dni plamienia. Teraz- nic. Tylko dobvry humor i spokój. Aby brać pigułki trzeba być zdrowym, nie w ciąży i conajmniej od 3 lat mieć okres. a spełniasz jak sądze każdy warunek.. więć śmiao^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i byłam u lekarza :D nie było tak źle :) zbadał mnie i był całkiem miły :) zrobił wywiad i przepisał tabletki tylko nie jestem pewna czy je wykupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu niejestes pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu niejestes pewna
to zobaczysz jak ci nie beda pasowac to pojdzies do ginekologa i ci przepisze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i byłam u lekarza :D nie było tak źle :) zbadał mnie i był całkiem miły :) zrobił wywiad i przepisał tabletki tylko nie jestem pewna czy je wykupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia16xara
A mogłabyś powiedzieć dokładnie jak wyglądało badanie.Sama się wybieram za niedługo i jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam taka zestresowana i powiedziałam ze to moja pierwsza wizyta. wtedy lekarz zapytał jki jest mój cel wizyty, zrobił wywiad kiedy miałam pierwszy okres, czy miesiączki są bolesne, czy są regularne. był bardzo miły a później zaprosił mnie na fotel. zbadał mnie jakimś metalowym urządzeniem, potem zbadał brzuch i piersi. Bałam się ale okazało się że to nic strasznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
click here - ja dzisiaj bylam i tez mi je zapisala, tylko hmm....nie zlecila mi zadych badan ;/ maialam przy sobie ostatnie ktore rozbilam z dwa tygodnie temu (w mojej torbi duzo rzeczy moge znalezc) i stwierdzila ze sa dobre a to byly tylko takie ogolne badania i teraz to sie zastanawiam czy wogole je wykupywac czy nie wybrac sie do jakiegos innego lekarza.........jak sie jej zapytalam czy nie potrzebne sa jakies badania na hormony czy cos to stwierdzila ze nie ;/ i co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie zalecał żadnych badań.... trochę poczytałam o tych tabletkach i nie różnią się zbytnio od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×