Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MyLittleOne

Jak się zwolnić..?

Polecane posty

pewnie, że tak.. lepiej przepracować 2 tygodnie wypowiedzenia,i tak Ci za to zapłacą.. a 2 tygodnie szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno chyba ze ten pracodawcva jakis lewy jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej cos jest nie tak z tym pracodawca. Naprawde nie spotkalam sie z takim dziwnym zapisem - powinna byc wpisana kokretna kwota (brutto lub nawet netto). Ok, zycze powodzenia i lece do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaraczka
katerina nie ma takiej opcji wogole zeby odpracowywac zwolnienie lekarskie ,znam kp widac zle ziterpretowalas przepisy .Wklej mi tu ten przepis to powiem ci o co chodzi :)Bylam na zwolnieniu lekarskim dosyc dlugo w trakcie wyslalam wypowiedzenie i pracodawca tez nagabywal aby przyjsc i zakonczyc to co zostalo rozpoczete lecz ja nie mam obowiazku nic konczyc :P z drugiej strony jak jestes na L4 i sie zwalniasz to jeszcze dlugo mozesz chorowac albo isc do innej pracy i co wtedy ? chora nie pojdziesz a jak gdzie indziej juz pracujesz to co masz wieczorami u starego nadrabiac ? glupota!!!!!!! NIE MA TAKIEGO PRZEPISU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic.. odezwę sie jak będzie po wszystkim , znaczy jak powiem im o zwolnieniu.. zobaczymy jak zareagują.. myślę, że wszystko będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaraczka
napewno nie chodzi ci o srednia krajowa bo ta jest o 4 razy wyzsza niz 850zl :) chodzi ci o najnizsza krajowa :) czyli bodajze 1147zl brutto ,netto wychodzi cos ok 850zl :) Co do placenia pracodawca moze zrobic co zechce i nic ci nie zaplacic ,bo i tak sie zdarza jezeli bedziesz czula sie pokrzywdzona za malym wynagrodzeniem badz zapisem w swiadectwie pracy nalezy udac sie jak najszybciej do inspekcji pracy ,tam udziela ci porady i pomoga w odzyskaniu pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Powiedziałam wreszcie.. No i nie było tak tragicznie.. parę pytań.. ale zdecydowali, że napiszę wypowiedzenie za porozumieniem stron.. a pracuję do 9 sierpnia, tak, jak chciałam :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik89
Witam.Mam umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące.Przepracowałam miesiąc.Chcę zakończyć stosunek pracy z dwutygodniowym wypowiedzeniem.Czy muszę podać pracodawcy przyczynę rezygnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×