Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3dzienTygodnia

zakup telewizora - LG?

Polecane posty

Gość 3dzienTygodnia

Witam! W zeszła sobotę zawarłem związek małżeński i wraz z małżonką wrowadziliśmy sie do nowego mieszkania. Jestem zielony jeśli chodzi o tv lcd, plazmy itd dlatego też prosiłbym Was o rade jaki lcd kupić. Pokój w ktoym bedzię tv ma 3m na 3,5m, narazie jest tylko kablówka ale z czasem zamierzam kupić cyfrę bądź "N". Zamierzam przeznaczyć ok 2500zl na lcd. Slyszałem od wielu ludzi że LG są "dobre" dlatego też prosiłbym Was o rade co do zakupu lcd! Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relono
za 2500 spokojnie kupisz LG Scarlet 32 cale i jeszcze Ci pieniazkow zostanie na szafke pod tv. Moim zdaniem bardzo dobry wybor, napisz jeszcze jaki masz sygnal - kablowka,cyfra, SD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo kochanaaaa
nie polecam LG. My z mezem mamy lcd i inne sprzety samsunga i nigdy nie zdradzimy tej firmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noginogi
ogolnie to martcye pordukuje gora 5 firm na siwecie wiec i tak wszystkie tv,monitory maja prawie ze to sami. ale tez polecam samsunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menos
LG calkiem spoko, jak juz sobie upatrzyles to kupuj. Teraz praktycznie ma roznic miedzy firmami, tylko cena - czasem za sam napis. LG ma wyważone ceny. do tej pani ooo kochanaaaa: niesamowity argument,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo kochanaaaa
menos - wyliż mi kiszke odbytową!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menos
samsung ci wylize, nie zdradzaj go :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainstaluj sterowniki
nie ufam koreanskim firmom :P a mam dwa monitory LG - oby dwa były juz w serwisie po kilku zaledwie miesiacach od zakupu, miałam telefon komorkowy - bateria trzymala z jeden dzien jak dobrze poszlo po miesiacu uzytkowania :O i zyebana nagrywarke :O NIGDY wiecej LG :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo kochanaaaa
menos a tobie LG. no chyba ze jestes jeszcze na etapie Rubina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menos
No widze ze brak racjonalnych argumentow powoduje eskalacje przmocy. Nigdzie nie pisalem ,ze mam LG. Natomiast pani furiatka i jej maz wzieli slub z samsungiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc
Ja mam LG i jest bardzo w porzadku. Nie narzekam. Kupilem na gwiazdke 2007 - plazma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia222
mnie sie bardzo podoba LG Scarlet ,bardzo ładnie wygląda i ładnie odbiera i w sumie nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAPER222
również uważam że seria Scarlet to bardzo udana seria LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KakaKakaDU
tak firma fajna i seria z tym czerwonym kolorkiem jest bardzo sympatyczna :) ładna no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhgty
ja mam LG i est super kontrast 50ooo:1 jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze
to super, a czytalam wlasnie ze ktos ma jakis problem z tv tej firmy, ale w takim wypadku trzeba oddac do serwisu i juz, w koncu lg to duza firma i chyba maja dobra obsluge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×