Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

W drogę, Żegnajcie chłopcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wściekły zajączek
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weterane
a znasz kawal i węzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąż od pralki
ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weterane
jak nie znasz kawalu o wezu to sssssssssssssssssssssssspadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius, wszelkie zmarsczenia wyprasuje słoneczko i wróce do Ciebie jak czekoladka 👄 ;) Kontrolo...dla Ciebie będę zawodziła swym syrenim spiewem pośród fal oceanu, usłyszysz mnie w oddali 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz to może jeszcze wersja dla zazdrosnych kobiet :classic_cool: W drogę! Żegnajcie, baby! W drogę! Już na mnie czas! Wam tu urosną schaby. Kiedy, ja będę w SPA :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Warkocza nie pobieram, chyba że siarę :) oto ja, bez skazy, co czynię - czynię jako dobro, a ty istoto omylna czoła chyl. nastawiam ucho na południowe morza, na samym szczycie kopca. Warkocz to będzie sopranem, czy altem. [wolę altem] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś, ta wersja zmodyfikowana jest znacznie lepsza jest THE BEST :D 🖐️ Brumko będę myślała o Tobie, przywiozę ci suvenir 👄 Kontrolo, jak sobie zyczysz, anwet piszę do Ciebie altem :classic_cool: Mistrzu, zdecydowanie masz rację - DO ZOBACZENIA ! ;)🖐️ Żegnajcie, żle brzmi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobiazg, jeśli Ci pomogłem, nie zdając sobie z tego sprawy. :o kontrola pomaga czasem, nie wiedząc w czym. wysłać może Ci zestaw podróżny 3xbrum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacjo tobie też rzywiosę suvenir ;) Dziewczyny chcecie po jednym umięśnionym, osmaganym słońcem, przystojnym ratowniku :classic_cool: - Przywiozę 🖐️:classic_cool: Panowie dbajcie pięknie o nasze DAMY i pilnujce żeby obcym nie dawały, sami zadbajcie o to by sexu im nie zabrakło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy ??? :o Dobra wynos sie jeabna pizdo--->Wiesz, autoko tego postu ze niekidy złe życzenia odwracają się przeciwko osobom które żle życzą :( Ale pomimo wszystko Ja nie życzę Tobie niczego złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekły zajączek
a zbić cię marchewą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wynos sie jeabna pizdo nie zdążysz i tylko nie jebana bo kontrola wyśle ci zdjęcię twojej prawdziwej matki :classic_cool: za pobraniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wynos sie jeabna pizdo---To już nawet nie jest frustracja, ale choroba psychiczna :o Tego nie leczą :( A teraz w półprzysiadzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×