Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jenniferka

Zespol Policystycznych Jajnikow cz. II tylko o chorobie a nie bzdetach, konkret.

Polecane posty

Gość jenniferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenniferka
Zalozylam nowy topik, bo na starym dziewczyny calkiem zboczyly z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ja mam ta przypadlosc, jesli tak to mozna nazwac:) I nie za wiele wiem na ten temat, tzn. wiem duzo o objawach, ale malo o leczeniu:( Jak są tu jakies dziewczyny ktore sie na to leczą to poprosilabym o rady i sprawozdzanie z lekow, tzn. jak dzialaja, czy skuteczne i czy sa jakies skutki uboczne? Ja dowiedzialam sie o tym od lekarza, jak bylam na wizycie ( nie mialam okresu od kilku miesiecy) i powiedzial mi wtedy ze nie da sie tego wyleczyc i prowadzi to do bezplodnosci. Przepisal mi tylko tabl. antykoncepcyjne na wywolanie okresu:( A tu sie okazuje potem, jak czytam w internecie ze mozna to leczyc:) Tylko ze ja teraz musze z tym poczekac, do mojej kolejnej wizyty w Polsce:( Dziewczyny wypowiadajcie sie na ten temat, podzielcie sie wiedzą:) Z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tak samo jak ty. Kilka miesięcy bez okresu - lekarz wykrył tą chorobę. Też mam stosować antykoncepcję hormonalną. Pytał mnie czy staram się o dziecko. Więc wnioskuje że leczenie stosuje się tylko w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarfetka a masz jakies objawy poza brakiem miesiaczki? Ja najbardziej boje sie tycia, a czytalam ze przy tym tendencje do tycia wzrastają:( Musze sie pilnowac, bo jak za duzo zjem to potem waga idzie w gore bardzo szybko:( Jesli chodzi o dzieci, to mam juz jedno i mysle ze wiecej nie planuje, takze w tym wypadku, nie martwie sie....ale mysle ze powinna rozpoczac leczenie mimo wszystko, zeby zwalczac inne objawy choroby ( a zwlaszcza wzrost wagi) Nie rozumie, dlaczego lekarz nie powiedzial mi wtedy ze mozna to leczyc:( Jakie leki bedziesz brala, i co Ci powiedzial jeszcze lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×