Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dead_girls_dont_say_no

oriflame-5 zł za zamówienie poniżej 100pkt???? wytłumaczcie-

Polecane posty

Mam pytanie do konsultantek Oriflame. Chciałabym zapytać jak to jest - czy jeśli zamawiam w danym katalogu na mniej niż 100 pkt, np. na 50, to czy wtedy płace firmie jakieś pieniądze, około 5 złotych od zamówienia? Byłam dzis na rozmowie, coś takiego usłyszałam, ale nie wiem, czy czegoś żle nie zrozumiałam. I jeszcze jedno - planuję byc konsultantką, ale po to tyko, aby zamawiać tylko dla siebie, ew. dla mamy. Nie bedą to kwoty duze, ani zbyt wielka ilosc punktów, wiadomo. Czy w związku z tym nie bede dopłacała do tego całego interesu? Prosze, oświećcie mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za za mowienie ponizej 100 pkt naliczana jest oplata w wysokosci 5 zl- informacja o tym jest zawarta w cenniku, regulaminie. Jest to oplata za przygotowanie paczki. Tego typu oplaty sa wprowadzone w wiekszosci firm wysylkowych- np ives rocher za wysylke ponizej okreslonej kwoty pobiera ok 8zl. Jezeli bedac w Oriflame bedziesz zamawiac tylko dla siebie to nie bedziesz doplacac do \"interesu\" bo jako konsultantka i tak kupujesz taniej :) Prawda? Zeby oplata wysylkowa nie byla dla Ciebie tak uciazliwa zaproponuj komus kosmetyki z katalogu- wtedy te 5 zl zarobisz juz na samej sprzedazy- a nie powiedziane ze nie wiecej :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×