Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candy mandy

Laptop + przenosny dysk, po co?

Polecane posty

Gość candy mandy

Witam, rozglądam się za laptopem dla siebie i natrafiam na różne promocje, okazje itd...Zastanowiło mnie to,że w jednym ze sklepów , mianowicie Vobis, jest jakaś promocja,że przy zakupie laptopa dają przenośny twardy dysk. Pytam się- po co takie cudo? Laptop sam w sobie jest fajny, ale czy takiego dodatkowego dysku się w ogóle używa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllllllllllllllllllllleeeeee
używa się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy mandy
No domyślam się ,że się używa. Tylko , że mi nigdy dotąd nie był potrzebny! I jakoś żyłam, ale może jak ktoś mi napisze do czego konkretnie -to zastanowię się nad tą promocją i kupię tego laptopa z "gratisem", bo może faktycznie przydatne to jest tylko mnie nikt nie uświadomił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenosny dysk pelni role albo pendriva (czyli jest przenosny - idziesz z nim gdzies np po film do kumpeli itd) albo jako magazyn - bo np w laptopie masz 100 GB dysku, a na przenosnym jeszcze kolejne np 250. Dysku przenosnego uzywasz dla duzych plikow (np filmy, ew jakies duze projekty graficzne) - gdzie dostep wymagany jest rzadko, a jest to duzo pewniejsze i latiwejsze niz np plytki DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pif_paf
i bardzo dobrze że takie coś oferują, zawsze jest więcej miejsca i dodatkowa funkcjonalność. ja używam przenośnego dysku żeby trzymać tam kopię ważnych dla mnie plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy mandy
Dziękuję bardzo za Wasze odpowiedzi-jestem uświadomiona. Tyle mi wystarczy -generalnie jakieś zastosowanie ma i to widzę jednak może się przydać. Zresztą patrzyłam na ceny takich dysków (spooore) więc jak to mówią-jak dają darmo to bierz:) Dam 2690za Toshibke z tym dyskiem to najwyżej komuś sprzedam albo oddam jak sama nie bede korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×