Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

Chwilowo jestem:)... ale ile trwa chwila?;) dla mnie jest zagadka i pojęciem względnym;) Kawa skończona, sernik zjedzony, ale niestety Niedźwiadku, brak czasu na spacery, kino i siedzenie w kafejce....:( A weekend ze znajomymi, w plenerze, potem imprezka:) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze, niedobrze;) Koniecznie do ludziów wyjśc musisz:) Zaszaleć... cokolwiek to znaczy:) Udanego weekendu:) Pogody ze słońcem, moze jakiegoś miłego zaskoczenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspieramy Cię, wspieramy:)... w weekendzie bez kompa:) ja tez wolę real, ale czasem fajnie tak anonimowo... bez głosu, bez obrazu... acz maniaczką wirtualnych znajomości i \"imprez\" nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend bez kompa dobry pomysł, to i ja sie może przyłącze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu....
chyba nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to trzeba coś wymyślec zajac sie czymś albo kimś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole kims niz czyms:P:P:P:P:P...ale mysle ze damy rade........ja juz postanowiłem...zrywam z kompem od 00.00 z piatku na sobote do 00.00 z niedzieli na poniedziałek NIE MA ODWROTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy Parafianie Kafee:)... a tu Was moze zaskoczę, gdy rzeknę, że w domu kompa posiadam, ale nie mam internetu:P i tak mi dobrze. A weekendy spędzam tak bardzo róznie i ciekawie- fakt mieszkam w dobrym m-scu, że w ogóle nie odczuwam braku tego wynalazku jakim jest net:) Ale akcję \"weekend bez kompa\" popieram jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bij sie w pierś... byle nie za mocno;) ja znikam... załatwiac sprawy poza firma i doma:) Udanego weekendu bez kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu....
też mam w domu :( a planów na weekend nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku:) Kawka, herbatka, a może ktoś ciastkiem zarzuci? Jak po weekendzie Bracie? Białe myszki były? Ja spokojnie zaliczyłam dwa wyjścia, ale bez szaleństw... trzymam siły na przyszły weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A internecik odwiedzałeś, czy przerwa weekendowa była? Uuuuuuu.... dużo tych%, głowa jeszcze boli, czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie:):) wczoraj bolała.........no wekend był bez kompa:):):) jakos dałem rade:):) ale o mały włos bym sie juz złamał....ech to jest naprawde niezły nałog? a u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek film z osobą, której nie lubię, ale z pewnych względów musze zachować pozory... jeszcze przez miesiąc:P Sobota szaleństwo porządków, a wieczorem wyjście z przyjaciółmi do fajnego pubu:) Niedziela baaaardzo spokojna w domu:) Za to w tym tygodniu od dzisiaj zapowiada sie towarzysko i radośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie... nie wiem kto to czyta, więc wolałabym nie wymieniac nazwy... niestety, albo stety:P przekonałam się, ze świat jest mały i ciagle okazuje się, ze ktoś mnie zna, ja kogoś albo identyfikacja nastepuje po jakiś szczegółach... ... nawet tu wole byc ostrozna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznica i kawy
Brat Niedźwiedź jest z Ameryki. Bajek Disneya nie oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×