Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

..tak. Nie ma nic gorszego niz spedzanie kilku wolnych dni na zatloczonych szlakach..wiec docieram tam gdzie spokoj i chaszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onja ..tak. Nie ma nic gorszego niz spedzanie kilku wolnych dni na zatloczonych szlakach..wiec docieram tam gdzie spokoj i chaszcze czyli chadzasz własnymi drogami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no :) brat szalejesz dziś z tymi biszkoptami :D chyba zapasy robiłeś przez cały weekend :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba ich nie piekł... bo głowa od pieczenia nie boli:P chyba, ze się czas umila sobie czekając na wypiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople po biszkoptach nic ci nie bedzie...niskokaloryczne...........no chyba ze nasadzisz na niego miodu lub jakiejs nutelli::P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa biszkopty z nutellą to miodzio :) to jak masz karton to ja może podam adres :P podziel się ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... no i nie tylko Nutella:) jest wiele takich słów:).... ale Nutella-> czekolada--> pyszność-> radość-> odlot:)... jedzenie na wiele sposobów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bracie nie małe nie małe te dreszcze :P:P:P tylko potem gorsze dreszcze są przed stanięciem na wagę ;););) po takiej "kuracji" biszkoptowo - nutellową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to plansza.... oj bracie nie małe nie małe te dreszcze tylko potem gorsze dreszcze są przed stanięciem na wagę po takiej "kuracji" biszkoptowo - nutellową TO TRZEBA DAWKOWAC:) chociaz znam taka jedna ze jak sie przysiadzie to i potrafi cały sloik wsunac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z tą wagą?;) raz się żyje i raz na czas mozna zaszaleć:) potem małe biegi, dietka i OK... ale czasem warto zgrzeszyć z małum słoikiem nutelli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracie wszystko zależy od wielkości słoika :D:D:D ale ja chyba bym nie podołała temu zadaniu...:) ja bardziej porą zimową zaopatruje się w taki piękny czekoladowy słoiczek ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznica i kawy
a jest tyle innych słodkich, nietuczących grzeszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople do oka Co wy z tą wagą? raz się żyje i raz na czas mozna zaszaleć potem małe biegi, dietka i OK... ale czasem warto zgrzeszyć z małum słoikiem nutelli 10:36 no to plansza.... bracie wszystko zależy od wielkości słoika ale ja chyba bym nie podołała temu zadaniu... ja bardziej porą zimową zaopatruje się w taki piękny czekoladowy słoiczek ŁAKOMCZUCHY:):):):) Z WAS.....ja tam wole słoik miodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo trudno oczekiwać żeby niedźwiedzie pożywiały się nutellą, choć to mogłoby być ciekawe zjawisko ;) :D a pewnie że łakomczuchy, a jak! ;) ja po 3 tyg. ostrej diety przed weselem teraz już mogę sobie odpuścić :):):) i nawet skusić się na te Twoje biszkopty bez wyrzutów sumienia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wybieram między miodem a nutella... troche tego, trochę tego i jest OK... a czasem i dobry dżemik truskawkowy lub malinowy....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysznica i kawy
przykłady ;) można mnożyć :) kawa z Ciachem ciacho z pianką owoce na ciachu nawet bym zaryzykowała nutellę na ciachu jako opcję nietuczącą Zaspokojony poznawczo ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople... miodek może być, też bym nie pogardziła :) ale za dżemik to ja ładnie podziękuje ;) więc opcja jest biszkopty z nutellą i miodem. Oł jeeee :D:D:D brat??? gdzie te biszkopty? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to biszkopty na stół!!! a w miseczkach pieknie podane, co komu pasuje: miód, nutella, dżem, a moze jeszcze co innego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×