Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

Dzisiaj ja poprosze o wsparcie... w głowie się kręci, świat wiruje itp. Kawa nie pomogła:( moze dlatego, ze biszkoptów nie było?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogody? Miszek... raczyłam się wczora z wieczora winkiem i naleweczką wiśniową... ale fajnie było:)... tylko ta głowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa no w poniedziałki tez mozna przyjmowac%%%% w takim razie sa 2 wyjscia...red bull...albo nalewki ciag dalszy,ale ta druga metoda moze sie przeciagnac w kilkiudniowke;):):)..jhest jeszcze 3 wyjscie...kawa+biszkopty+miód z niedzwiedziej beczki;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Bull:P łeeeeeeeeeeeeeee, ocgydztwo w najczystrzej postaci... never, never, never!!! Nalewka... nieee, a ta 3 propozycja... hmmm... rozważę Najlepsze na małego kaca- a mój jest mały:) jest łóżeczko, kubek gorącej herbaty i ramiona kochanego faceta, który pogłaszcze po tej zwariowanej głowie:P... ale z przyczyn niezaleznych nie da się tej metody wcielić w życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat... czy Ty to widzisz? Wczoraj lód przyszedł do Ciebie, dzisiaj kawa... całkiem to tajemnicze... Ja teraz herbatku popijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze te pikantne;);););) opowiesci;):P:P:P:P:P dobra o alkoholu nie gadamy,ja zreszt arobie abstynencje na jkais czas:):) rzucam sie w wir kefirów,maslanek,jogurtów i zsiadłego mleka:):) trezba odbudowac flore bakteryjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! 🖐️ ja dopiero wstałam a Wy tu już widzę od samego rana urzędujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! ale mi się dziś spało dobrze ;) co to będzie w poniedziałek jak trzeba będzie wstać do pracy :P a na śniło mi się że ho ho :) ;);) mam kawę i ciacha :D mogę się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! ale mi się dziś spało dobrze co to będzie w poniedziałek jak trzeba będzie wstać do pracy a na śniło mi się że ho ho jakis erotyk,sensacja czy basn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhaha po ogólnym podsumowaniu to zdecydowanie erotyk i sensacja :):):) dopiero zauważyłam że mnie tu ktoś od śpiochów wyzwał :P:P:P a co?! jak mogę to śpię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pracujcie pracujcie :) a sen...no cóż cześć erotyczną zachowam dla siebie bo przecież Prezes w pracy jesteś, nie? :P a z sensacji...cóż to był bardzo sensacyjny powrót do czasów studenckich i okropnego użerania się i wylewania moich cennych łez ;););) krople 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu kawa,biszkopty wygodny fotel,klijentów odesłałem z kwitkiem wyłaczyłem telefony,fax...napisałem kartke nie przeszkadzac i tylko tyle z tego snu:(:(:(:( jestem nie pocieszony:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×