Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

dzień doberek wszystkim :):):) kropla 🖐️ i wszyscy pozostali :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo brat :):):) ja już myślałam że każdy ma na mnie alergie czy coś :O ;);););) brat ❤️ rzuć mnie biszkoptem :P:P:P bo kawkuje się :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nie! ja byłam do 24 nie wiedziałam że pomarańcza "brat-niedzwiedz" to TY ;):P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, ze pracuje ktoś, aby ktos na kafee mógł siedzieć:P:) Plansza :) Ja umieram z głody, bo biszkopty to za mało, lecę do sklepu po jakis konkret... ale nie wiem jaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople :):):):) ja to bym jakieś sałatki zjadła albo pączka :P:P ;) ale nie patrz na mnie :P kup co chcesz ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plansza.... oooo nie! ja byłam do 24 nie wiedziałam że pomarańcza "brat-niedzwiedz" to TY a bo sie cos poprzestawiało:O:O:O:O mi w kompie:O:O krople kup mi snickersa i pake freszmejków plansza leci 5 szt bichopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo freszmejki brat :D:D:D ale Cię te zdziry sponiewierały :P:P:P:P a choć rozłożyły na te łopatki? :D:D:D:D senkju za biszkopty - MNIAM :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maszzzzzzz brat :):):):):) ale grunt że jakoś się udało :D:D:D:D ciekawe jak u reszty ? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prezesuj prezesuj :):):) test nowej stopki:P działa?nie działa? :):):):):):) krople wróć tu i podziel się co tam masz do wszamania :P:P:P:P (ale wredniak jestem :P ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wszamałam...:) :) podaje kolejność: banan Knoppers bułka z kapusta i grzybami :):):):) mniam, mniam.... to był pierwszy posiłek dzisiaj Snikers czeka na Prezesa Miśka:) freszmejkerów brakło:( Teraz spadam na II kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople...poszalałaś :D:D:D:D oooo i kawa nam się jak na zawołanie pojawiła :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kawę:) Poszalałam, poszalałam....:) dobrze, ze przy mojej miłosci do dobrego żarełka mieszczę sie w drzwiach:), a i w dobrym rozmiarze też:) ... lody Tiramisu Algidy na deserek bym zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawamy wstawamy brat :D 🖐️ a ja rzucam w Ciebie pycha sernikiem :P:P:P łaaaaaaaaaaaaaaap ;););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa samopoczucie jakieś tam jest. Jestem na etapie testów czy pozytywne czy nie ;);):P:P:P alko może i słabo...ale KTO miał pić..jak wszyscy se poszli :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry wszystkim:) Dzisiaj odmówie biszkoptów:( przesadzam, przesadzam z tym słodkim, a urlop sie zbliża i trza jakos wyglądać:) piję kawkę... mocną, czarną, z miodem lipowym... cynamonem, odrobiną chilli i goździków... kto reflektuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelki zapodaj dobra kobieto :):):):):):):) ja w zamian "walnę" Cię sernikiem? Cio? Zgódź się ;););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to plansza jeszcze sok doniesie a ja cos z %%%%:P:P:P:P:P.........tylko ze ja tak za bardzo w sumie nie moge w pracy:(.......i na dodatek autem jezdze wiec...:(lipa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Mówisz - masz...ociupinka for krople :):):):):):):):):):) brat prezesujesz już? ;):P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Plansza:) sernik wyborny... mniamuś:0 Misiek:) Jakie % o tej porze? ... jutro a i owszem, bo okazja jest, ale dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×