Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

brat masz biszkopty?????????????? :P:P:P:P oż Ty !!!! :D:D:D:D no co ja ma Tobie , facetowi, tłumaczyć sny erotyczne? Wstyd, wstyd, wstyd ;););) rusz wyobraźnią :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja ma Tobie , facetowi, tłumaczyć sny erotyczne? Wstyd, wstyd, wstyd rusz wyobraźnią nakieruj mnie troche;););) a biszkoptów w czestochowie pod dostatkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat no wieszzzzzzzzz - nakieruj ;););) kierunek działań taki jest przeważnie taki sam ;):P wygodne łóżko i kochający facet przy boku...ehhh....marzenia resztę sobie "dośpiewaj" ;););) u mnie w K. też pełno biszkoptów ale nie chce się wyskakiwać z piżamy i lecieć do sklepu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople to co to za okazja była z tym winkiem? ;) ja dziś zamierzam się upić na wieczór,,,a co! też mi się coś odżycia należy ;););) tylko na zakupy trzeba się wybrać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodne łóżko i kochający facet przy boku...ehhh....marzenia oj nie zawsze nie zawsze:P:P:P:P....czasami fantazja inaczej działa,inne okolicznosci,inne miejsce;):);) a no własnie? co to za okazja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podałam tylko jeden zarys sytuacji ;) resztę pozostawiam wyobraźni czytających :):):) krople??????????? gdzieś Ty ???? nie zasypiaj ;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) Miałam przerwę, bo w moim pokoju siedziała pani z kontroli:P A okazja? Piłysmy z okazji, ze fajny poniedziałek jest i że nasza babska przyjaźń sie trzyma:)... a poza tym trza było strategię na sobotę zaplanować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda okazja dobra do wypicia jakiegoś dobrego winka :):):) nie ma to tamto ;);):P prezes zniknął na godzinkę...coś nie przemęcza się za bardzo ;) no ale co prezes to prezes :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany...:) muszę za pół godz. skoczyć do pracy, mimo żem na urlopie ;) a potem to już tradycyjnie: kafe, książka, muzyka no i myślę że tak koło 19 - 20 winko w samotności. a TY co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat...właśnie mi się przypomniało że miało być dziś jakieś podwójne uderzenie? Czy się mylę???? ;););) a może już było i przegapiłam... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zarzucam farbę na włosy:) a potem jakis filmik... i raczej bez spotkań do końca tygodnia, bo trochę mam do roboty:) Poza tym pracuję poza miejscem zamieszkania, więc czas schodzi na dojazdy:P Witamy Prezesa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo brat co to za odmiana z tym wieczornym kafe :):):) no ale zapraszamy jakby co, nie krople?? ;);) bedziemy wiernie czekać :D:D:D:D ;););) a ja teraz zniknę na jakąś godzinkę 🖐️ zajrzę tu później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plansza ty to nigdzie nie odchodz...przeciez ty nie prezes ???? nie musisz składac podpisów:P:P:P krople bedziemy czekac na ciebie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrróóóóóóóóciłłłłłłłłłłłłłłłłłłłammmmmmmmm :P:P:P:P:P :D:D:D:D:D brat już nie udawaj że ciężko pracujesz ;););) wbijaj tu raz dwa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaa????? przecież jestem :):):) mówiłam że wyskoczę na godzinkę do pracy :O ;) ale już wróciłam winko kupiłam,chłodzi się... ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgrani jesteśmy jak diabli:P Jak jestem nie ma Brata i planszy, potem wpada plansza, teraz ja... No przybywajcie moi drodzy:) :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko znowu???? wwwwwwwwwwwwwwwwowwwwww.........a miało nie byc alko dzisiaj:P:P:P nie uwierzycie jak jogurt dzisiaj jadłem?????? o jakim smaku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezesie :) obowiązki obowiązkami a my tu czekamy ;););) krople....ja jestem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee brat jakie znowu??????????????? się pytam ;);) ja od sobotniej finlandii prawie że niemalże o suchym.... :P:P:P hmmm jogurt???? :) może pistacjowy? migdałowy? malinowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×