Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herba12

Co znaczy transparentny?

Polecane posty

Gość herba12

chodzi o puder chcę kupic na allegro, ale niektóre numery wyszczególnione sa jako transparentne Nie śmiejcie się, dotychczas nie używałam pudrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herba12
proszę o wyjaśnienie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
tzn ze jest do kazdego koloru karnacji bo jest bezbarwny - ja takie uzywam i sa moim zdaniem najlepsze. Na to odriobina brazujacego pudru w kulkach i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niescesliwa
bezbarwny../ dostaniesz bardzo jasny puder który ma za zadanie tylko np.matowac. nie przyciemnisz nim buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herba12
jesteście kochane:D mam rozumieć, że jest on przeznaczony do matowienia skóry i o to mi chodzi jakiej firmy polecacie pudry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaaaa
ja tam mialam constance carol jak mieszkalam w polsce a teraz uzywam miss sporty albo loreala. w sumie wszystkie sa dobre - nie mowie o tych z bazarku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herba12
teraz się zastaniowilam, więc jeszcze zapytam...jesli jest on bezbarwny, to dlaczego posiada zróznicowaną numerację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazanka janka
sprobuj skrobi ziemniaczanej jezeli chodzi ci o zmatowieni , na puszek i delikatnie obtrzebac zebys za duzo sobie na buzke nie nalozyla ,uzywa sie jak pudru sypkiego :) krobia kosztuje ok 2 zl wiec zadna kasa a naprawde do matowienia jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herba12
wizazanka janka nawetnie wiedziałam,że skrobię można nabyć w sklepie drogeryjnym....skojarzyłam sobie po prostu z mąką ziemniaczaną, bo to zapewne taka mąka. Może rzeczywiście najpierw wypróbowaś tą skrobią, a potem zdecydować się na puder. Ale czy nie będę biała jak piekarz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazanka janka
no tak maka ziemniaczana to jest :) musisz oczywiscie niewielkiej ilosci uzyc zebys jak piekarz nie wygladala :) wyprobuj ,moze w domu gdzies jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×