Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie

dzis moja córka dostala po raz pierwszy 300 zl od ojca

Polecane posty

Gość takie pytanie

biorę zaliczkę alimentacyjną 200 zl miesiecznie dostalam ja za maj i czerwiec . dzis tatus dziecka wystraszyl sie ze pojdzie do wieznienia i przesłał pierwsze od 6 lat pieniadze 300 zl przekazem pocztowym . co mam teraz zrobić zawiadomić opieke i oddać te pieniadze ? nic nikomu nie mówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka1234
nic nikomu nie mów to chyba najrozsądniejsze rozwiazanie.....nie bądź za badzo uczciwa...nie opłaca sie :) Jak sie czepią np. za rok albo dalej to powiesz że dostajesz od dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym, więc zapytam: a musisz powiedzieć? miałaś zamiar występować o jego ukaranie? co się stało, że się obudził? a jeśli to nic nie zmieni, że powiesz to może poczekaj i zobacz czy to stanie się już regułą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to dokladnie ejst ale nie mozna pobierac pieniedzy i od ojca i z funduszu. a jeśli ktos kiedys sie doczepi to nie mozesz powiedziec ze od 2 miesiecy bo ojciec dziecka ma kwit z poczty- dowod wplaty. mysle ze skoro dostajesz pieniadze z funduszu to znaczy ze on byl \"ścigany\" i dostal upomnienie... a jeśli dostanie upomnienie po raz 2 i wyjdzie ze to ty jestes nieuczciwa to mozesz miec nieprzyjemnosci. ja tak to widze ale nie znam sie na przepisach dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja mamani
tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się jak napiałaś
"moja córka dostała pieniadze" a nie jak wszystkie inne mamy, że to one dostały pieniądze. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale na mój rozum bym poczekała i zobaczyła czy zacznie przysyłać regularnie. Jeśli nie to będzie znaczyło, że przestraszył się ewentualnym upomnieniem i pomyślał, że te 300zł załatwi sprawę na jakiś czas. A Ty będziesz mogła spokojnie powiedzieć (jakby co), że potraktowałaś to jako "prezent od kochanego tatusia", którego być może "ruszyło sumienie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli zacznie regularnie to wtedy to zgłoś. Żebyś po prostu nie straciła bez sensu tego funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------tak tak
jesli tatus pokaze dowody wplaty komornikowi ze placil lub na policji to zaloza wam sprawe z yrzedu o wyludzenie pieniedzy od panstwa .i bardzo dobrze wszystkie te bachory i ex nie powinny dostac nic bo tylko kase od biednych ojcow chca a ci musza placic ze kiedys sobie p.......chali .wstydu nie macie marne pare stow ploozony jak ochlap dla bylego dziecka was cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×