Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mola2

Moda w kościele-co przystoi katolikom

Polecane posty

Gość mola2

Czy rzeczywiście odkryte ramiona to gorszący strój?Podobno Watykan zabrania odkrytych ramion.Czy to przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6gv2uf
nie ,nie jest to przesada.Przestancie wałkowac ten temat.Odkryte ramiona na dyskoteke,zakryte do koscioła.Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetkaklaretka
ja uwazam ze do kosciola nie chodzimy sie pokazywac tylko modlic.. wiec jak bedziesz ubrana to nikt nie prawa cie obgadac czy cos w tym stylu.. niech sie modli a nie patrzy co ci wypadalo wlozyc a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
Jakby to ode mnie zalezało, to bym nikomu nie zabraniała przychodzic z odkrytymi ramionami, ale jak Watykan zabrania, to tak jest i już. Nikt nikomu nie kaze na siłę chodzić do koscioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie
to ja wg waszej logiki od dziś zacznę sobie chodzić do kościoła w stroju plażowym. W bikini i w kapeluszu. Co sie bede.. No bo przecież ja przyszłam się modlić i nikomu nic do tego jestem ubrana. :O Bogu pewnie też wszystko jedno. Mogę świecić dekoltem przed samym ołtarzem i nikomu nic do tego. Ubiore mega obcisłe dżinsy. Niech facet z tyłu się gapi na mój ponętny tyłek. A jak nie może sie skupić na modlitwie to jego problem. Szkoda tylko że na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy idziecie już w spodniach w kantke bo tak wypada. Ale widać do pewnych osób tylko macie szacunek. Do Boga już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakieqo boga
Ksiedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdora
no i jak żeście sie dzis ubrali na sumę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×