Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ciekawe

VIRGINY obu płci wpisywac się

Polecane posty

Gość no ciekawe
katherine nie płakac, nie smiac się.. odprężyć, skupić się na odczuciach i pozwolić się ponieść :).. nie hamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
A gdzie jest napisane, że Katherine ma 21 lat ? Bo jeśli rzeczywiście ma 21 lat, to trzeba powiedzieć, że starą panną nie jest i ma dużo czasu W sumie, gdy się ma 25 lat też ma się dużo czasu i nie ma się co przejmować, że tak powiem, niedoświadczeniem W czym problem dziewczyny? Nie macie 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPALĘ KAZDĄ
No trudno dziewczyny, patrzę że nic tu po mnie, mówicie ze Wam źle, niedobrze, a gdy ja wyciągam pomocna....dłoń to dalej narzekacie trudno. Miłej nocki i nie utwierdzajcie się ciagle w swojej trudnej sytuacji tylko carpe diem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25-latka, więc nie jesteś przynajmiej sama, czyli wszystko na najlepszej drodze :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale wtedy pojawi się kolejny kłopot - jak, kiedy mu o tym powiedzieć?, jak on zareaguje?, jak to będzie? i jeszcze setki innych jak?'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko zaciekawiony dyskusją > 25-latka zna moj wiek, bo znamy się z innego topicku, tez o dziewictwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe > dziięki za rady :) 24-latka, > nie mysl o tym zbyt wiele, napewno bedzie zachwycony, no i...delikatniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
jeżeli jest normalny, to nie powinien robić szumu ;) poza tym znasz na pewno teorię na blachę :classic_cool: jak to mówią, braki techniczne nadrób entuzjazmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh - co do zachwytu to nie wiem; z resztą wcale nie czekam na zachwyt i peany na moją cześć chcę, tylko żeby facet zrozumiał dlaczego, docenił a nie uznał za nienormalność..... a co do wieku to podałaś go na początku tego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
Katherine, a jakieś, hm, wspomagacze? filmiki itp? pomagają coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
Seks jest odkryciem słodkiej tajemnicy. Im dłużej na nią czekamy (choć bez przesady rzecz jasna), ciekawsze i słodsze może być jej odkrycie. Chodzi o dobre odkrycie, nie szybkie odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak - teorię znam aż za dobrze - w sprawch np antykoncepcji mogłabym już chyba na uniwerku wykładać ;) ...a i w innych zagadnieniach "co-nieco " wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
a faktycznie, wiek jest na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko zaciekawiony dyskusją - ładnie powiedziane ;) chyba sobie gdzieś to zanotuję :classic_cool: i użyję w razie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
25L --> nie chodziło mi ściśle akurat o antykoncepcję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, faktycznie, juz spiąca jestem i nie pam. co gdzie piszę ;) Tak, filmiki, pismiennictwo :classic_cool: , wyobraznia... 25-latka, rozumiem, ale napewno będzie dobrze, 3 mam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
25-latka Wiesz, jeszcze zapach tęczy...ładnie brzmi, ciekawie, oryginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kciukami to jeszcze trzeba troche poczekać - nie rzuce się na faceta zaraz na początku znajomości tylko dlatego że mimo 25 lat jestem dziewicą - swoich zasad się nie wyzbyłam ;) szczęście zaś przyda się w związku.. :) a zapach tęczy... nigdy nie czułeś? Śliczny zapach.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
Katherine, i co? gdzieś w pół drogi to się kończy? może męczysz się przedtem? może staje się nieprzyjemne? czy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPALĘ KAZDĄ
Jeśli Panie lubia cyber zapraszam GG: 2893904, służe napalonym chcącym się popieścić Paniom, jestem delikatny suabtelny i gwarantuję mnóstwo satysfakcji Pozdrawiam gorąco mogę również zadzwonić. BUZIACZKI TOMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25-latka, alez oczywiscie, nie chodzilo mi o "rzucanie się" :), tez bym tego nie zrobiła :) no ciekawe > a co Ty się tak wypytujesz :P ? A Ty zawsze dochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
Tomek, na ile znam się na babach, to one raczej na tak wprost zadany temat nie odpiszą - sprawdzone-potwierdzone :( ;) ale może masz to coś czego ja nie miałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Katherine, oni mają tą przewagę, że praktycznie zawsze (no chyba, że jakiś wypadeczek "przy pracy" :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
jak chcę to zawsze :classic_cool: u faceta nie ma innej opcji, to jedna z dobrych stron bycia facetem ;) tak pytam, bo zwykle jak dziewczyny pisza ze nie dochodza, to zwykle im chodzi o nie dochodzenie z facetem - samoobsługa im wychodzi... może za mało się starasz ;) no chcę pomóc po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M 25 i pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×