Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ciekawe

VIRGINY obu płci wpisywac się

Polecane posty

Gość no ciekawe
Wy za to miewacie wielokrotny, my chyba jednak wolimy słabszy, jednorazowy, ale z gwarancją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
25L, czyli jak? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, bo juz na oczy nie widze :/ no ciekawe >doceniam chęć pomocy; papapapa 🖐️ i orgazmicznych snow :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
katherine -> do zobaczenia jutro :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
25L - " żeby z facetem było jak w samoobsłudze"... czyli żeby jak było? masz wielokrotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPALĘ KAZDĄ
Jak kobitka jest fajna i sie stara to ja moge wielokrotnie uwierzcie ze to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak samo przyjemnie jak przy "samoobsłudze" plus jeszcze ta bliskoś mężczyzny, jego dotyk zapach.... a co do wielokrotnych to myślę, że to właśnie to.... choć mam nadzieję że kiedyś uda mi się to osiągnąć z mężczyzną (oby! oby!) i wtedy on potwierdzi moje osobiste obserwacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
to taki jeden wydłużony do maxa, czy kilka mniejszych? jakieś przerwy? i nie boli po poprzednim? niektóre dziewczyny nie mogą się tam dotknąć jakis czas po, nie mówiąc o dalszym pieszczeniu i kolejnym dojsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
prawik22, fajna stopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe, z tego co wiem to orgazm wielokrotny to kilka takich mniejszych orgazmów, występujących jeden po drugim w czasie jednogo aktu (a nie kilka oddzielnych orgazmów wynikających z tego, że kobieta pieści sie/jest pieszczona od nowa) - no i coś takiego niemal zawsze odczuwam ale potem rzeczywiście wszystko jest nadwyraz wrażliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
tak mnie zastanawia, ile czasu mija, żeby takie orgazmy były zaliczone jako "mniejsze ciagłe" a nie jako kolejne :) i wiele tak razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest sprawiedliwe - znajomy hulaka lozkowy lat 29 poznal dziewice 24 lata i sie w czerwcu zenia... ano i juz ona nie jest dziewica:P kurde ja chce dziewice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty ciekawski jesteś... ile czasu? - nie wiem - nie robiętego ze stoperem - po prostu kilka, w odstępach kilku sekundowych (2-3) ale to wyrażnie nie jest jeden przeciągły ale kilka mniejszych... a ile to zleży od wielu cczynników... od samopoczucia, od podniecenia, od przerwy ;) , od fazy cyklu.... - jak to zawsze u kobietek -> złożona sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
2-3 sekundowych odstępach? hmm, to króciutkich ;) że też to odrózniasz, przeciez normalne skurcze sa co ok sekundę ciekawe jak to czuć skoro czuc ze oddzielne ;) te co ja czytałem, miały tak gdzies do 30 sekund pózniej następne, po prostu w tym czasie podniecenie im nie opadało, a i łechtaczka nie była obolała, więc mogły drażnic dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. ale ja expertem nie jestem hi hi hi - daaaaaaleko mi do tego tak więc mogę się mylić co do nazewnictwa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
dlatego ze jestem ciekawski, dlatego będę ewentualnie mógł nadrabiać, że nie jestem... no wiesz czym :P dzięki takim fajnym dziewczynom mozna się wiele nauczyć, z korzyścia dla innych, sadzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
nie chodzi o bycie ekspertem, chodzi o odczucia po prostu ekspertów mamy w ksiazkach, i nie pisza o wielu rzeczach, jakich mozna się tu dowiedzieć z pierwszej ręki, na szczerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
a że tak jeszcze zapytam... czy to jakos wiadomo, że taki będzie wielokrotny (bo np, zapowiada się silny), czy to "wychodzi po drodze", bo po prostu można drażnic dalej i "wspomagany" leci juz dalej i dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jeśli kiedyś "poduczę " się troche więcej w tej dziedzinie to podzielę się wiedzą i już jako ciut bardziej expert :classic_cool: bede mogla udzielać rad :P na rzie to wszystko, co mogę powiedzieć a! zostało już tylko jedno słowo, które należy dorzucić.... DOBRANOC !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
do jutra ;) 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
jest dzisiaj ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
ja jestem, ale niestety work :o zresztą, to inni/e powinni się wpisywac. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×