Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no ciekawe

VIRGINY obu płci wpisywac się

Polecane posty

Gość a dlaczego
jesteście dziewicami ? czekacie na tego jedynego? w porzadku.. ale szczerze powiem ze troche współczuję (no co, mogę , nie? ) bo seks to taka przyjemność... jezu raz się żyje, a potem się straszy. przebimbać najlepsze lata bez ognia namiętności? Eeeeh... laski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaka jedna
a ja mam 20 i tez nie.... i co ciekawe jestem bardzo szczesliwie zakochana... ale jakos sie do tego nie mozemy zabrac :| choc ja to bym juz mogla, ale nie wiem czy wypada mi wyjsc z inwencja a moj luby sie chyba boi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic...
Mam 24 lata, bycie dziewicą jakoś mi nie przeszkadza... ale ja sie jeszczenie całowalam!!!!!! To dopiero wstyd... jak tu sie przyznac? :P Ostatnio sie spotykalam z kilkoma facetami i chyba mam opory, wstydze sie!!! Jesli chodzi o wygląd jestem normalna (nie strasze :-), tylko bardzo niesmiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaka jedna
o kurcze:) z tym całowaniem to naprawde dziwna sprawa... Co do oporow... No nie wiem ... Moze troche % pomoze? ja tez mam opory ale przed seksem... Nie wiem dlaczego to sie dzieje ale chce a zachowuje sie jakbym nie chciala i moj chlopak daje sobie spokój z jaka kolwiek inicjatywa:| juz nie wiem czy z nim pogadac o tym czy co? Troche sie boje jak zareaguje... Nie rozmawialismy jeszcze nigdy o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk
25 lat i jeszcze nic i coraz bardziej mi to zaczyna doskwierać.. :( anka1983 moge napisać na meila?? ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka nabiera dziadka po
krzyżu lachą, ty stary chuuju, pamiętsz , jakieś mnie zdradził, 40 lat temu, ---- Pamiętam---- A widzisz stary chuuju, jakby się ten jeden raz teraz przydał. I tak bedzie z wami, po 40 prawiczczki, będzieta jeebane po ryju za to że się ruchalista z Renią Rączkowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka napierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjk
dalej, wpisywac się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetana
ja mam 24 lata i jestem dziewica Bylam juz w zwiazkach, najdluzszy trawa rok, ale on tez byl prawiczkiem. Lecz ja nie czulam, ze go kocham, nie czulam tego, ze chce sie mu oddac. Z wygladu jestem pond przeciętna, ale mam sreasznie romanrtczne usposobienie. Pragne aby ten, ktoremu oddam sie jako pierwsza - po prostu kochal mnie, i aby ja go kochala :) jeszcze moge poczekac, bo nie blona swiadczy o czlowieku, lecz sam czlowiek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
Dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko zaciekawiony dyskusją
Kajetana, fajnie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×