Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meliiija

CZY KOMUS Z WAS POMOGLA MELISA NA NERWY

Polecane posty

Gość meliiija

???jestem bardzo nerwowa i kazda zlosc wyladowuje na innych:O czy melisa mnie uspokoi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła spokoju
jestem osobą spokojną i cierpliwą, negatywne uczucia raczej tłamszę. a po melisce dobrze mi się śpi. uważam, że nic nie pomoże Ci lepiej niż praca nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa może sama w sobie nie uspokoi, ale odrobine wyciszy na pewno. Najlepiej wypij melise i oddychaj głeboko. a poza melisą kup sobie w aptece nervosol czy cos takiego, kropelki niby ale lepsze to niz szprycowanie sie lekami na uspokojenie. Pozdrawiam i spokoju zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomogła Neospasmina-syrop ziołowy dla nerwusów ;) ale tylko jeśli chodzi o spokojny sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kref
dziewczyno pomaga! pomaga i jeszcze raz pomaga;)) ale nie tam jakaś melisa kupiona w torebka w sklepie:( kup sobie w aptece,a jeszcze lepsza jest Melisana,gotowa tinktura do picia,ta to już po tygodniu działa;) wiem coś o tym bo jestem nerwusem nie z tej ziemi,a teraz czuję się spoko ale trzeba niestety odstawić kawę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melisa owszem pomaga, ale trzeba pić regularnie przez dłuższy czas. Mi zdarza się bezsenność na tle stresu i wtedy biorę destresan noc. Ułatwia zasypianie, w składzie wyciągi z ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesć melka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie melisa pomagała na sen. Zasypiałam szybko, ale bywało że budziłam się w środku nocy. Zaczęłam więc pić połowę szklanki do snu a resztę zostawiałam na moment wybudzenia. Jednak parę lat temu przy objawach nerwicowych / wybuchy złości, lęki, czarne myśli/ brałam tabletki z apteki na bazie chmielu i dziurawca. Z tymi drugimi ostrożnie bo po dziurawcu mogą wystąpić na skórze w reakcji ze słońcem przebarwienia. Ale warto się wspomóc. Życie ma inny komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdza się destresan max. Jest naturalny, zawiera ekstrakt z liści melisy, z korzenia różeńca górskiego, magnez i witaminę B6. Melisa mi nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalbinaZ
Czasami potrzeba czegoś silniejszego niż herbatka z melisy. Ja na nerwy zażywam Forstres. Działa szybko i mnie uspokaja na długo :) I jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa całkiem dobrze działa na uspokojenie, ale nie jest to spektakularny efekt;) trzeba pracować nad swoim charakterem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka0932
Melisa jest bardzo dobra na nerwy i zdrowa dla naszego organizmu lepsza niż te wszystkie tabletki z apteki mi pomaga melisa plus dobra książka. Ostatnio przeczytałam na nanerwy.expert że nerwy stres może prowadzić do migreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teower
jasne melisa jest bardzo dobra poczytaj sobie na stronie nanerwy.expert jeszcze o ćwiczeniach oddechowych na nerwy też bardzo fajna sprawa polecam mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa2
super są te ćwiczenia ze strony nanerwy.expert sama je stosuję już jakis czas i zauważyłam już sporą różnicę w zachowaniu mojego organizmu i ogólnie w zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanderka098
Melisa jest bardzo dobra na nerwy w sumie lubię ten napój także bardzo często robię sobie herbatę tak na odstresowanie i w ogóle. Zresztą czytałam na nanerwy.expert że melisa ma mnóstwo właściwości zdrowych dla naszego organizmu także warto ją pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogło stosowanie extraspasminy. Uważam , że to bardzo dobry produkt, który nie uzależnia i pozwala się wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama nie dam rady opanować stresu albo trwa on za długo, to zawsze mam w pogotowiu nervomix control, nie raz mi pomógł, dobrze uspokaja i wcale nie usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z extraspasminy przy stresujących sytuacjach. Pomagała mi spokojnie zasnąć i dobrze wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joankaaa
Kiedyś piłam herbatki z melisy, ale nie do końca mi to odpowiadało smakowo. Wolę np. nervomix control, który jest oparty na melisie, choć nie tylko. Jak dla mnie to melisa jest skuteczna. Ona w miarę szybko powoduje takie wyciszenie, czuję błogi spokój. Na szczęście nie otępia, więc można normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Wszyscy co podają nazwy produktów to marketerzy. Proszę się nie sugerować podawanymi tutaj przez niektórych nazwami suplementów lub lekami. Melisa napewno trochę wyciszy ale przy nerwicy polecam skontaktować się z lekarzem specjalistą. On pomoże doradzi. Nie szukajcie pomocy na forach. Nerwica bardzo obniża komfort życia dla Ciebie i Twojego otoczenia. Można się wspomagać melisa chmielem rumiankiem na noc ale przy dużych problemach do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość JB

Jak mnie to drażni, że zada się pytanie i od razu mnóstwo marketingu z ...ycznymi, niby prawdziwymi wypowiedziami, że mi na nerwy to pomaga najbardziej i tu nazwa, najlepiej jeszcze cena i miejsce, gdzie kupić....

Kiedyś można było poczytać jakieś porady, czegoś się dowiedzieć-a teraz od razu zalewa cię fala szajsu i nachalnej, głupiej reklamy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×