Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolezanki do trojkata

CO WYBRAC MORZE CZY GORY

Polecane posty

Sama nie wiem na co sie zdecydowac mam syna ktory musi troche a nawe duzo schudnac wiec gory ale sa to wakacje wiec w wodzie tez by mu sie nalezalo poplywac na dodatek ze mam mlodsza 4-letnia corke.Poradzcie mi co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragorra
Jzeli mozecie to wybierzcie sie na tydz w góry a na tydz nad morze.A jak nie mozecie to chyba lepiej nad morze,ale to wasza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragorra
Jzeli Was stac,bedziecie jechac swoim samochodem i finansowo dobrze stoicie to wybierzcie tak jak radze,tydz.nad morzem,tydz w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragorra
Ja mam szczescie,ze moi domownicy lubia tak samo jak ja góry ale uwielbiaja tak samo jak ja morze,wiec w lecie robimy wypad nad morze. A Wy jezli sie nie dogadacie to rzucajcie monetą:-) Przeczytaj sobie w interneci wpływ klikatu górskiego i morskiego na zdrwoe dzieci i moze pod tym kontem zdecydujecie sie na wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mówisz,ze do schudniecia góry??nad morzem też mozna:) pływanie,jazda rowerem,biegi wieczorem po plaży,nawet puszczanie latawca to sport--trzeba sie nalatać:) ja bym wybrała morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigaj w Bieszczady
masz i fajne górki i Solinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze morze. nad morzem jest duzo jodu co odchudza wiekszosc dzieci, plywanie odchudza lepiej niz gory, pozatym dzieci to lubia o wiele bardziej niz maszerowanie. w gory dla odchudzania oplaca sie jechac tylko wtedy kiedy mozesz zapewnic sobie codzienne marsze. ja po miesiacu wedrowania w bieszczadach wrocilam chudsza o 12 kilo chociaz na jedzeniu nie oszczedzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Gruby człowiek w górach się umęczy pierwszego dnia i potem już nie bedzie nic chciał robić, nigdzie iść, tylko będzie marudzil w namiocie czy tam gdziee bedziecie spac, a jak juz pójdzie, to znowu zapoci sie jak mysz, serce bedzie mu walilo i bedzie miał wrazenie, że zaraz umrze. Lepiej pojechac nad morze i zadbac o to, żeby nie wylegiwał sie w słońcu czy tam w cieniu caly dzień, tylko zeby poskakał w wodzie, polatal po plaży. Weźcie pilkę, jakieś ringo, a codziennie wieczorem dłuuuuuuuuuuuugi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Myślę, że morze. Dzieciak skoro musi zrzucić parę kilo to napewno będzie to chętniej robił nad morzem niż w górach. W GÓRACH jest ciągłe maszerowanie, wdrapywanie się i to bardzo męczy. Nad MORZEM napewno schudnie poprzez pływanie w wodzie , co jest dużą przyjemnością, można pojeździć rowerem, pobiegać, poćwiczyć raniutko na plaży z nim w formie zabawy, spacerowanie wdlóż brzegu morza nawet kilka kilometrów - przy pogodzie nie nadającej się na plażowania można się przejść do pobliskij miejscowości. I tak codziennie. Niech chłopak w piłkę sobie pogra i inne tego typu rzeczy, wg mnie morze lepiej wybrać. Ale TY to sobie wszystko przemyśl i przeanalizuj. I szybciutko, bo później kwater nie będzie ;* Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że góry. Ja byłam w Hotelu Adam&Spa w Kudowie Zdroju , gdzie leniuchowałam i niczym się nie przejmowałam. Zawsze czysto w pokoju, dania serwowana w różnych proporcjach. Hotel zadbany a obsługa radosna. Gdyby ktoś chciał odwiedzić to tutaj namiary : www.adamspa.pl i te Góry Stołowe - urokliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś41
Teoretycznie w górach też znajdzie się jakieś jezioro żeby popływać. Jeżeli chcesz spędzić aktywnie wakacje to zdecydowanie góry, w wypadku morza są to raczej leniwe wakacje. Przed wyborem miejsca warto zapoznać się z tym artykułem http://www.koty.opole.pl/turystyka/wakacje-nad-morzem-czy-w-gorach/ . Ja od siebie polecam jednak góry, wydają mi się one dużo ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka02
Dla mnie zdecydowanie morze. Sam spacer brzegiem morza jak dla mnie jest najlepsza forma relaksu :) Partner ostatnio przed swietami zabral mnie do Ustki http://www.hotel-lubicz.pl/ i powiem, ze dawno juz sobie tak nie wypoczelam. Hotel fajny, ladnie urzadzony, do tego maja tam spa wiec tez skorzystalismy. Mysle, ze i na romantyczny weekend i na rodzinny wypad ten hotel sie nada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze wybieram morze na odpoczynek i to niezależnie od pory roku, do gór jakoś nie mam sentymentu, najbardziej lubię jeździć do Gdańska zdecydowanie szczególnie, że w http://apartneptun.com/ zawsze się już zatrzymuję i wiem, że wszystko będzie na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam góry, w moim przypadku sprawdzają się one naprawdę dobrze. Szczególnie we Włoszech znajdujemy zawsze bardzo fajne miejsca na letnie i zimowe wyjazdy. Polecam sprawdzać na bieżąco tu dostępne oferty: http://www.narty-wlochy.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie góry odpadaja w sezonie grzewczym - nie ma czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Nad morzem w Sarbinowie jest bardzo fajny ośrodek Dom przy plaży. Oczywiście jest bezpośrednie wejście na plażę publiczną co jest dobrą opcja z dzieciakami gdzie każda wyprawa na plaże uwzględnia wszystkie foremki do babeczek, wiaderka, grabki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratowanan

w taką pogodę to polecam tylko morze, ja osobiście co roku jeżdżę do Sarbinowa do pensjonatu Dom przy plaży i polecam jeżeli chcesz pięknych widoków i godnego traktowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Ja sobie nie wyobrażam w taką pogodę wyjazdu w góry, zwłaszcza że sama, podobnie jak i dzieci, jestem wrażliwa na słońce. Dodatkowe narażenie się na jego działanie bardzo mnie zniechęca. Bardzo lubię góry wiosną lub jesienią. Przedmówca polecił Dom Przy Plaży w Sarbinowie, nie byłam ale myślę czy tam nie pojechać w tym roku. Była tam za to moja mama ze swoim obecnym partnerem i po powrocie nie mogli zachwalić jak wspaniale się tam bawili, a także jak odpoczęli. Mieszkamy razem, więc było widać że wrócili całkowicie odmienieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia
Dnia 9.07.2019 o 03:49, Gość Amelia napisał:

Ja sobie nie wyobrażam w taką pogodę wyjazdu w góry, zwłaszcza że sama, podobnie jak i dzieci, jestem wrażliwa na słońce. Dodatkowe narażenie się na jego działanie bardzo mnie zniechęca. Bardzo lubię góry wiosną lub jesienią. Przedmówca polecił Dom Przy Plaży w Sarbinowie, nie byłam ale myślę czy tam nie pojechać w tym roku. Była tam za to moja mama ze swoim obecnym partnerem i po powrocie nie mogli zachwalić jak wspaniale się tam bawili, a także jak odpoczęli. Mieszkamy razem, więc było widać że wrócili całkowicie odmienieni 😉

w tym pensjonacie byłam kiedyś zimą 🙂 mega wtedy odpoczęłam, lezalam w pokoju podziwiajac widok na morze, chodziłam na zabiegi spa i spacerowałam po plazy 🙂 urlop idealny ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullka

ja jestem totalnie morskim czlowiekiem, więc dla mnie zawsze morze wygrywa ten spór. Bylam juz chyba w każdej miejscowości nad morzem. Dom Przy Plaży w Sarbinowie znam i przyznam że bardzo fajna miejscówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa
18 godzin temu, Gość Ullka napisał:

ja jestem totalnie morskim czlowiekiem, więc dla mnie zawsze morze wygrywa ten spór. Bylam juz chyba w każdej miejscowości nad morzem. Dom Przy Plaży w Sarbinowie znam i przyznam że bardzo fajna miejscówka. 

o wlasnie szukam czegoś na koniec wrzesnia w Sarbinowie, patrze na stronie ze maja sporo atrakcji dla dzieciakow. musze przedzwonic czy maja jeszcze miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×