Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cale zycie praca

praca praca i praca

Polecane posty

Gość cale zycie praca

Nigdy nie chcialam byc dorosla, wiedzialam co mnie czeka. A teraz... marze juz o koncu :( Znaczy takim ostatecznym. Mam dosc :( Chodze do pracy na etacie od 7 do 15... Potem po poludniu jeszcze dorywczo - sprzatanie i opieka nas starsza osoba (na czarno). Na weekendy praca dodatkowa w drukarni... No nie wyrabiam, dzien w dzien wciaz to samo. Zyje oszczednie. Ale mam dom, ktory trzeba pooplacac i 3 dzieci :( Naprawde juz nie mam sily. Jakby nie one to bym chyba zrezygnowala z tego zycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale zycie praca
wstydzilbys sie... idz naciagac tych, ktorzy maja za co zyc. A nie oszukiwac biedakow :O takich to najlatwiej myslisz, nie? Bo pojdzie za kazda kasa. Porazisz ich kwotami i poleca z wywalinymi jezykami... Tak sie czasami zastanawiam jak tacy ludzie jak ty mogli sie wyzbyc wszelkich zasad moralnych, by oszukiwac najbiedniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale zycie praca
poza tym nie interesuje mnie zakup mieszkania, mam dom. Zastanawiam sie jak nie zarobic sie na smierc i miec do go gara wrzucic, tak by wystarczylo do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale zycie praca
do go = co do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo emerytura
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expert Intway
już ruski wieprz dał o sobie znak ale zostal zbesztany :D i dobrze - oszustów tak trzeba przywoływać do porzadku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie juz to zycie
parszywe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow ten INTWAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale zaraz zaraz
To chyba nie jest prawdziwy Intway, tylko ktos, kto go sparodiował. Przeczytaliscie jego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×