Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikea

Praca w IKEA

Polecane posty

Gość ikea

Czy ktoś z Was pracował w IKEA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea
Chciałabym się dowiedzieć czy jest ktoś kto pracował albo pracuje jako dekorator w IKEA, jakie są warunki pracy, bardzo mi zależy na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braniaa
no ja niestety Ci nie pomogę, bo sama chciałabym wiedzieć coś o tej pracy jako dekoratorka, obserwuje obecnie gowork.pl/opinie_czytaj,9092 licząc że coś się pojawi na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli narzekasz na swoją pracę, warto to zmienić i spróbować czegoś innego! dodatkowy bodziec do pracy - rekrtuacyjnarewolucja.pl! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomoss
pracuje do dzisiaj i powiem szczerze ze spoko jest - zespol mamy zgrany, sympatyczny..kazdy sobie nawzajem pomaga a i czasem wychodzimy gdzies razem po pracy :P zalezy jak trafisz , mi tam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Wielbarku i chwale sobie.. na poczatku troche stresik byl bo zaklad duzy to i duzo do ogarniecia ale jak widac - da sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedxtedo
powiedz cos wiecej o tym zakladzie w Wielbarku jesli mozesz..mieszkam 30 km dalej i zastanawiam sie czy nie wyslac CV bo widzialem ze kogos szukaja..pozdrooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu duzo mowic , napewno robota jest stabilna i niema takich sytuacji ze niema pracy czy trzeba sie stresowac ze zaklad sie zawinie ...akurat o to niema co sie martwic , kasa jest na dobrym poziomie , nie ma problemu zeby dostac premie czy jakis bonus( wystarczy pokazac ze sie staramy) ogolnie to spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huibixx
duzo osob w Wielbarku pracuje to fakt , ja tam nie narzekam odkad u nich pracuje bo trafilem na dobry zespol i jakos leci..6 miesiac za mna i bardzo szybko zlecialo..najgorzej bylo na poczatku a teraz to juz lajt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakawa_40
Super, nie każdy jest zadowolona ze swojej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@huibixx ja pracuje od tygodnia..najgorszy byl pierwszy dzien...tyle rzeczy do ogarniecia, tyle nowych osob. Grunt ze dalem rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje u nich w zakladzie produkcyjnym w Wielbarku . Nie wiem jak bedzie pozniej ale poki co jest barzo dobrze . Na start dostalem wiecej niz w innych firmach w okolicy a atmosfera jest bardzo przyjazna. Jak ludzie w pracy sa pozytywni to i pracowac sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariano44
jestem nowy w Wielbarku i ciesze sie ze w koncu trafilem na pewna robote..moj poprzedni pracodawca zawinal sie w pewnym momencie i zostalismy bez pracy..do tego kominowal z zusem a tutaj? w koncu moge byc spokojny,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×