Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoświadczona2008

zabezpieczenia

Polecane posty

Gość niedoświadczona2008

Z góry prosze, jeżeli ktoś ma szydzić, proszę się nie wypowiadać. Czy podczas pettingu oraz miłości francuskiej ( szczególnie fellatio) nalezy zabezpieczać sie prezerwatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona2008
no pomozce ludzie bo nei wiem czy na mojego dilda zakldac prezerke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas minety to szczególnie, a od robienia loda bez gumy można zajść w ciążę migdałkową, więc też jest to wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zalezy przed czym sie chcesz zabezpieczyc... jesli chodzi o ciaze to podczas sexu oralnego ci ona nie grozi... ale prezerwatywa zabezpiecza przed chorobami ktorymi mozna sie zarazic takze podczas tego typu zabaw... wiec to juz zalezy jak bardzo ufasz partnerowi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak... jeżeli chodzi o ciążę: petting- jeżeli po wytrysku będziecie uważać żeby sperma nie dostała się do Twojej pochwy (np. nie została tam wprowadzona ręką),to nie ma takiej konieczności.. najlepiej jest bezpośrednio po wytrysku umyć rękę. penisa też można ;) seks oralny- nie trzeba przy nim być aż tak ostrożnym,ale zawsze istnieje ryzyko (bo mało kto uprawia francuza bez użycia rąk) wybór zależy od Was :) a jeśli chodzi o choroby weneryczne, to seks oralny-prezerwatywa jest konieczna(jeżeli to Ty zadowalasz faceta) petting-myślę,że również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×