Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizka564767436545

czesc moja 9 miesieczna dzizia nie chce uczyc sier pic z kubeczka? co mama zrob

Polecane posty

Gość elizka564767436545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiego kubeczka? niekapka/ kapka? moja tez nie chciala a byla starsza niz twoja. poddalam sie i dalam jej kubeczek do zabawy... ponad tydzien sie nim bawila az pewnego dnia jadlysmy sniadanko wzielam kubek z zabawek wymylam i nalalam jej tam herbatki. Odrazu wiedziala o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka564767436545
ja mama kubek niekapek i kapek i z zadnego nie chce pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nblcgnlmgdlhmlx
ucza sie dzieci dzidzie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj jej troche czasu. nalej jej czegos smacznego do kubeczka i wyczekaj taki moment ze bedzie jej sie chcialo pić. wtedy podaj kubeczek- pokaz jak trzymac zeby polecialo... moja np nie chce wogóle pic z niekapka aventu za to ze zwyklego najtanszego plastikowego kapka super pije:) ja tez sie martwilam tym kubkiem nawet gdzies tu jest temat ktory zalozylam i dziewczyny dawaly rozne fajkne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka564767436545
a twoja dzidzia z jakiego pila kubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada podobnie jak ten http://www.allegro.pl/item383828141_kubek_niekapek_funny_baby.html tez taki zwyczajny i plastikowy tylko ten dziubek sie tak sklada i jak jest zlozony to z kubka sie nie leje a jak jest rozlozony to się leje bo to jest kubek kapek czyli jak sie odwroci do gory dnem to picie samo leci nie trzeba "zasysać" tak jak w niekapkach i butelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×