Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najedzona_juz

danie w 5 minut

Polecane posty

Gość najedzona_juz

hej, wpadłam dzis na niesamowicie prosty przepis na obiad lub kolację. i przed chwila takowy skonsumowałam.... :) na 1 osobę: - porcja ulubionego rodzaju makaronu - ulubiona rybka w puszce w sosie pomidorowym (np. makrela, szproty, śledzie, itp) - łyżka pokrojonej pietruszki Makaron nie przelewajmy zimną wodą, ale właśnie na taki parujący, wyłóżmy ulubiona rybkę, posypując ja zielenina. Dla mnie rewela jedzonko. dobrze smakuje, syci i jest przede wszystkim bardzo zdrowe. smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololinka12
no wydaje sie fajny ten przepis. a rybki z puszki lubie. i jak szybko. dzis zrobie to na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinajcie wiecej tych biedakow nie lepiej kotlety sojowe?? z sosem wlasnorecznie zrobionym?? to tez trwa ok 5min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
mówisz o soi genetycznie modyfikowanej? innej juz na świecie nie ma. no to podziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa ja sama jestem genetycznie zmodyfikowana puknij sie choc juz wole cus zmodyfikowane lub pelne konserwantow niz te biedaki wysil sie i zrob z normalnej soi kotlety, to jest sztuka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
sam sobie zrób te kotlety. a w GMO to pewnie nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyjezdzaj mi tutaj z tak skomplikowanymi rzeczami, bo wpierdallajac zwierzaki, nie mozesz tego zrozumiec zadlaw sie oscia drapiezniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
zejdz ze mnie.o co ci chodzi? jatu o obiadku a ty sie wtryniasz i smecisz. nie odpowiadaja ci zwierzeta to ich nie jedz. prosta sprawa. i nie obrażaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bede obrazac drapieznikow, bo to nienormalne, ja nie smiece to ty smiecisz i obrazasz mnie zakladajac taki temat, a przede wszystkim zwierzaki one powinny zezrec ciebie, choc watpie, czy by tknely ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast wspomnianych ryb ,robię z tuńczykiem i sosem pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
zejdz ze mnie, powiedzialam. to nie jest topik wyłacznie dla wegeterian. szanuje twoj wybór, więc i ty uszanuj mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie umiem i juz. ty mozesz moj szanowac, ale ja ani ciebie ani twego wyboru nie bede. i kazdego innego tego typu tematu i jego wlasciciela/ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
no to masz problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
ok, masz rację. jaka ja byłam głupia. no fakt!!!! tyle lat w nieświadomości. uratowalaś mi życie. bije poklony. słowo, że juz nie tknę zwierzątek. ide za to obkupic sie w GMO (żywność genetycznie modyfikowaną). p.s. skończmy juz najeżdżać na siebie, bo to dziecinada, ok. podaję rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
pomysł wydaje się ciekawy - przetestuję go jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie a z gmo sama wyjechalas, choc za bardzo nie wiesz, co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
to ty pierwszy mnie zaatakowałas. i jeszcze teraz piszesz, że nie mam pojecia czym jest gmo. hm.... nie sądź kogos swoja miarką. i to jest ostatnie zdanie, które pisze do ciebie; szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz, ze to nie ja jestem sicera, tylko wy scierwami jdzac zwierzaki a w ogole sram na was , nie macie prawa bytu, robiac takie okropienstwa a ty jarku sie zastanow.... pies to pies kot to kot itd one nie robie tego ,,swiadomie'' a ty jesli masz mozg w co watpie to chyba wiesz co zresz pier.... drapienzniku a do najedzonej, to ze ktos jest wege, nie znaczy ze jest za gmo jak sie jest wege to po calosci. amen WYPRZ STAD DRAPIEZNIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba z puszki z cieplym makaronem?..bleeee...nie zrobie tego w zyciu na obiad ani na sniadanie...ani nawet...ech...ale w 5 min...hmm...salatka z sosem czosnkowym? albo...nalesniki..bez ryby... goracy kubek?knoooooorrrrrrrrr pasta jajeczna... twarozek z ziolami... ryz z sosem curry na skrobi kukur.... ech...i po co sie klocic...miesozercy byli i nie wygina tak szybko... warzywni tez sa i zyc chca...ja przerobilam juz dea fronty w swoim zyciu...ale zeby sie zrec ze soba na forum o gotowaniu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maltretowania biednych zwlok zwierzatek nie nazywam gotowaniem ale mam caly czas nadzieje, e ten gorszy gatunek czlowieka w koncu wyginie wtedy bede masymalnie szczesliwa wcinajac salate z pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maltretowania zwlok biednych zwierzatek nie nazywam gotowaniem;/ ale mam caly czas nadzieje, ze ten gorszy gatunek czlowieka w koncu wyginie wtedy bede maksymalnie szczesliwa wcianajac moja salate z pomidorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bede to powtarzac do konca i na kafe i rodzinie i znajomym i przyjaciolom i wrogom, kazdemu drapieznikowi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jesteś męcząca a jak ci sie trafi krewki znajomy, to dostaniesz w nos, bo irytujesz maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotow irytuje, wiedzac, ze mam racje a za swoje przekonania nawet w ryj moglabym dostac ale zdania nie zmienie, nawet bez jedynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sp...y temat...nie ten dzial...do moderatora podac... chcesz sie uzewnetrzniac ze swoimi pogladami to na innym temaci e..dziewczyno..tu ludzie spokojnie wymieniaja sie doswiadczeniami..zainteresowaniami...zamiast gadac idz nakarm swojego psa marchewka i makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
słuchaj no panieneczko - zanim zaczniesz rzucac idiotami mocno się zastanów nad sobą bo kiedyś ktos mniej grzeczy ci pojedzie... i to nie na forum, ale twarzą w twarz czego życzę, bo widać że manierami, kulturą i grzecznościa nie grzeszysz - a może cie to nauczy moresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doswiadczeniami w maltretowaniu zwierzat zainteresowanie maltretowaniem zwierzat to jest chore ludzie!!!!!!!! a ty wara od moich manier, kultury i grzecznosci matka mnie wychowala, ale drapieznikami gardze i bede gardzic! chociazbym miala byc jedyna taka na swiecie, a wiem, ze nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×