Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najedzona_juz

danie w 5 minut

Polecane posty

Gość vampire
niestety człowiek jest tak skonstruowany że do życia pottzrebn esa mu rózne aminokwasy, białka, cukru itd, niestety nie wszystko jest w pożywieniu roślinnym, mięsko tez musimy zjęśc od czasu do czasu, gdyż brak tego co jest w miesku spowoduje pewną degradację u człowieka, poczynajac od mózgu tych co nie jedzą mieska\ pozdrawiam ; własnie jem to co ma świnka najlepszego czyli schabik :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widac ze malo sie ,,super artykulow'' naczytales, bez miesa czlowiekowi ubywa mozgu hmm madre, jak na autora bardzo... supernova z taki dziecinnymi gadkami to mozesz do piaskownicy isc nie jestem zadna laska ,,cioto'' jak sam siebie nazywasz;/ zero godnosci, jesli chodzi o drapieznikow, to wiem tyle ile powinnam a nawet wiecej, a to ze jestem mloda, nie znaczy ze glupia a jak mi ktos przylozy to jeszcze bardziej bede sie upierac :) ba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
po pierwsze: 'a tobie wara od', a nie 'a ty wara od' po drugie: właśnie widać efekty wychowawcze twojej mamusi, a raczej ich brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampire
no widać, że go nie masz bo to była ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
młode, niekumate i mysli, że wszystkie rozumy pozjadało? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampire
nigdy nie zromumię ludzi nie znających zapachu i smaku: zalewajki na boczku, pierogów z mięsem , wędzonego łososia, pasztetu z zajaca, udźca z dzika i wielu innych mięsnych potraw współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampire
co się czepiasz, nie dość że obiad sam sobie musze zrobić to jeszcze klawiatura sie zafajdała opiłakami zmagnezu. lepiej uważaj bo mi nie przeszkadza do czyjej szyjki sie przyśsię, krew to krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumię, świetnie no zaczynaja sie glupie rozmowy ide stad, kochac moje roslinki, ktore i tak nie czuja, bo moze i nerwy maja, ale nie maja serca duszy ani rozumu, zeby wiedziec ze je boli patalachy DRAPIEZNIKOM MOWIMY STANOWCZE NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem - a powiedz, na jakiej podstawie zakładasz, że tylko zwierzęta odczuwają ból? Tylko dlatego, że rośliny nie potrafią wydać z siebie głosu? Badania wykazały, że rośliny nie tylko odczuwają ból, lecz także potrafią informacje przekazywać między sobą. Podpalana zapalniczką paprotka krzyczy z bólu - tyle że na długości fal niesłyszalnych dla ludzkiego ucha. Poczytaj sobie trochę prasy fachowej. Więc jeśli nie chcesz wyjść na hipokrytkę, i jeśli chcesz jeść nie zadając bólu, to od jutra oprócz zwierząt musisz z diety wykreślic równiez rośliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
ale rozmowa wyszla. a miało byc miło, obiadkowo. mam nadzieje, że ta RASZPONA juz sie nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a woda cierpi
??? jak nalewam wody do czajnika to wydaje dziwne odglosy - jakos chlupie i szumi. Jak gotuje, to odglosy sa intensywniejsze, woda porusza sie, pulsuje, probuje wyskoczyc z czajnika (garnka), jak podchodze i przemawiam zeby ja ulagodzic, to czuje jak dotykaja mnie parzace kropelki (w chwili zagrozenia organizm broni sie w ten sposob - udowodnione), a jak wylaczam goraca ugotowana wode, to ona sie uspokaja - chyba umiera, co? Czy jak spozywam niezywa wode, jestem drapieznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona_juz
. . . zdecydowanie tak . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salo albo 120 dni Sodomy
A JA UWIELBIAM MIęSKO, I JAK BEDZIESZ KCIUKIEM NIEGRZECZNA, TO CIEBIE TEZ ZJEM:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D MNIAM, PYSZNE MIęSKO, KURCZACZEK, SWINKA, KRóWKA-PYYYYYYYYYYYCHA!! KOTLECIK, BEFSZTYCZEK, SZASZLYCZEK,\...DLA CIEBIE PEWNIE ZA DROGIE, WIEC SIE PRZERZUCILAS NA WARZYWA SEZONOWE:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsihopsi
KCIUKIEM wyjdź!! Od tego wegetarianizmu jesteś agresywna i nietolerancyjna... Napij się melisy... Weź głęboki oddech... Wyobraź sobie wodospad... Generalnie śmiech z ciebie CALM DOWN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×