Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tarara

Trójmiasto - jakaś miła pani?

Polecane posty

Gość no jesli mowisz o l.-rektor
to slyszalam, ze mozgowo on najsilniejszy nie jest, kolezanki z roku twierdza, ze sredniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
Kochliwy tak się sklada, że ja też z Chełmu jestem. To może tak buzia w buzie powiesz mi, że frajerem jestem? Jak się na to zapatrujesz? Po cóż tutaj język sobie strzępisz. Ja chciałbym to usłyszeć, a nie przeczytać. Maila zapodałem, napisz do mnie, a ja Ci mój numer podam, albo coś w ten deseń. Pokaż jak to się cwaniaczków punktuje. :) Purpurowa: nie bardzo rozumiem po co się tutaj wyłuszczasz i żale swe zapodajesz, skoro ja Ciebie tak denerwuję, odrzucam, cokolwiek innego? Zupełnie nielogiczne. Po co się produkujesz? Co czytam to same frustracje. To źle, tamto źle, owo źle. Ble, ble, ble. Ileż można pianę bić? Omlet zrób. Jeśli komuś mój język nie odpowiada, niech nie czyta. Nie podoba mi się język jakim ktoś pisze, to odkładam książkę, prasę. Masochiści? GoldenLady bezapelacyjnie masz rację. Może być nawet wędzona makrela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
to ja chyba Cie znam tarara i masz bęcki murowane:) przy najblizszej okazji. wiem co masz za zjechana paszcze.wiec lepiej z daelka omijaj panów w kunsztownych uniformach,a z Ciebie to niezła ciota jest widac bo chodzisz w kurtce a'la rynek i butach hooy wi jak tro nazwac ale krótko mówiac dla mnie jestes zerem panie Tarara.Kobiet Ci sie głupich zachciewa ale trzeba miec stajla by zabłysnąc a nie tylko sam sex.ojjj miernota z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
wiesz co tarara tak sobie przeczytałem Twoje wypociny i doszedłem do wniosku ze nie ma sie co do takiego poziomu kanalii jak ty znizac.z reka na sercu musze przyznac ze pusty z Ceibie leszcz i nie da sie tego odwołac.jak przeczytałem to ze oferujesz kobietom tylko sex wziamian ze ty jestes taki fajny och ech masz dwa fakultety i tym podobne zalety, ale musze cie rozczarowac ze kobiety patrza na facetów jak oni sa zaradni a nie ze tylko proponuja tylko sex.nie samym sexem człowiek zyje.ja wiem ze ty masz głowke zamiast głowy ale nie musisz tego publicznie obnazac.powiem Ci szczerze to nie jest nic zdroznego ze facet ma ochote na tą lub tamtą.ok ok .ale nie musi tego uzewnetrzniac.i nie dziwie sie takim kobietom jak Purpurowa Łzaaa bo obdarły cie z restek godnosci a Ty zamiat pisac cos konktenego to bijesz piane na temat jaki ty jestes złoty .naprawde nie masz sie co wysilac w necie bo juz dawno kobiety Cie rozszyfrowały.Ja dzis wrociłem z clubbingu i musze cię zasmucic ze poznałem dwie panie urocze ktore mnie polubiły...a Ty co dzis zrobiłes?poza feta i duszeniem koczkodana???reszte dopisz sobie sam.dziekujac za uwage przesyłam pozdrowienia Kochliwy kochlik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
purpurowa ... a ja reke dalabym sobie odciac ze na jednym z watkow pisalas ze nie tobie rzucic pierwszej kamieniem... no a to stwierdzenie :"Jako ze kobieta ma sama z siebie chcicę w czasie płodnych dni, a to jest raz w miesiącu. I moze są bardziej potrzeboskie kobiety, ale fizjologia kobieca , poziom chormonow steruje organizmem kobiety. " jako ze kwalifikuje mnie do potrzebowskich poprawilo mi humor od samego rana :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
a z ciebie kochliwy to hipokryta jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
a niech tam ..a le teraz dalabym odciac sobie druga ze sie mylisz :) .. ale skoro tak twierdzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
zbyt wiele do cytowania - a tak na marginesie to mam pewne watpliwosci czy kochliwy to aby na pewno facet.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
nie rzucam kamieniami ... ale tez nie zastrzegalam sie nigdy ze robic tego nie bede .... tyle tylko ze to w ogole obce mojej naturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
as ty nerwowa purpurowa!!! najpierw mi humor poprawiasz a teraz chcesz go zepsuc? nie mam zamiaru wdawac sie w dyskusje z kims kto konczy swojego posta stwierdzeniem zamknij jape :):) no sorki ale wole juz isc zjesc w spokoju niedzielne sniadanie:) ps. jako czytelniczka wielu watkow na tym forum w ktorych sie udzielalas myslalam ze ty madrzejsza jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu bym cie nie chciała, czytam twoje wypowiedzi i odczytuje z nich ze jesteś ciota i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
PLEC PLECIUGO BYLE DLUGO ... najdluzej na tym watku i najbardziej krytycznie wobec autora wypowiadasz sie wlasnie ty. Nie muszę też tobie niczego tłumaczyć i niczego nie musze tobie wyjasniac. co do oceniania natomiast kogokolwiek - no coz - sama sie prosilas - choc to i tak nie ocena a bardziej pytanie : jak to mozliwe ze bedac byla prostytutka (lub jak to okreslasz dama do towarzystwa z wyzszej polki ) tak surowo oceniasz innych?? rozlicz sie moze najpierw sama ze sobą i swoja przeszloscia bo ewidentnie determinuje i wypacza sposob w jaki postrzegasz innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
o tym wlasnie mowie dziewczyno! Twoja przeszlosc to twoj koszmar ( i szczerze wspolczuje) jednak gdyby nie ona to nie atakowalabys tak chlopaka ( ktory nawet jak zaznaczyl nie chadza do agencji ale szuka milej babki do seksu) i nie bronila kochliwego - jedynego twojego poplecznika na tym watku - o ile dobrze sie zorientowalam. A jesl sprawilam Tobie przykrość wspominaniem twojej przeszlosci to przepraszam - nie taki byl moj zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
Chociaz, nie sadze abym Ci sprawila przykrosc bo sama do niej wracasz i sama opowiadasz ze bylas prostytutka. Idz do specjalisty i lecz sie, bo to zaczyna zakrawac n a powazne klopoty z psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
co do wyjasnienia hipokryzji kochliwego - skoro tak bardzo sie upierasz - to post o ile zauwazylas skierowany byl do niego - i jemu wytlumacze jesli bedzie zainteresowany - nawet nie potrafie zrozumiec dlaczego mialabym tlumaczyc to tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
ten o 10.56 to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moler19
czy są tutaj jakieś laski z 3-miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moler19
a tak pytam bo mi się nudzi , a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
I tu znowu ja sie włączę do dyskusji. Do lampki polnocnej-> atakowanie mnie ze nie jestem facetem jest bezpodstawne.Trzeba byc gentelmanem w zyciu. musze nadmienic ze w tym watku chodziło Purpurowej Łzie tylko i wyłącznie o obdarcie z resztek godnosci takiego faceta jak tarara.Zgrywał on sie na satyra jakiegos ach och i co to nie on!!!Jaki on sliczny piękny wykształcony i obyty.A ze ja trafiłem przypadkiem na ten post i rozsierdziło mnie jego zachowanie wiec ja tez swoje 3 grosze dodałem.Ale pomysl sama lampko połnocna czy chciałabys miec takiego faceta co wpada ha kawke i sex ty lko bez milosci i czułosci??i niechby okazało sie ze jestes w ciazy to on dalej by wpadał na kawke???A czy zaakceptowałabys ze on posuwa jeszcze inne??na te pytania odpowiedz sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
purpurowa - on szuka pani - ty pytasz jaki ma byc jej status - sugerujac jednoczesnie ze dziwki. ja mowie kochliwemu ze jest hipokryta TY pytasz dlaczego. Denerwuje Cie brak odpowiedzi na pytania - mnie zadawanie pytan nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
kochliwy nie o to chodzi co ja bym chciala ale o to czego chce on - zalozyl watek - jasno sprecyzowal swoje oczekiwania - sposob w jaki opisal siebie pewnie i tak wiekszosc kobiet zrazi - ALE DAJCIE CZLOWIEKOWI TROCHE LUZU chcecie swiat zbawiac na forum erotycznym??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
"mial prawo odpowiedzi, nie skozystał- jego sprawa." a niby dlaczego mial Tobie wogole odpowiadac? - nie Ciebie szukal na tym forum a ty jak niezainteresowana to po co zes wlazila na nie? eh ... szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
Purpurowa. czego Ty sie czepiasz? Co Cie obchodzi zycie innych, zajmij sie swoim. Najpierw sie czepilas STanowczego, ktory szuka kobiety uleglej, teraz krytykujesz Tarare, ktory szuka kobiety... zwyczajnej. Nie zamierzasz kandydowac jako partnerka zadnego z nich, wiec CO CIE TO OBCHODZI, jacy sa, kogo szukaja i jak szukaja??? Nie masz co robic w domu, wez sie za ortografie moze? Zyj i pozwol zyc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
tem z 11.37 to znowu podszyw - ale na Twoim miejscu purpurowa wyciągnelabym wnioski - sama gdzies tu na tym watku napisalas ze jesli cos mowi jedna osoba - to mozna to olac - jesli wiecej - warto przemyslec. - efektywnych przemyslen wiec zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
lampko polnocna-ja zadałem jasno okreslone pytania skierowane do Ciebie.Stwierdzenie ze to sa pytania nie na miejscu jest malo wyczerpujace bo wstyd by sie było przyznac do porazki odpowiadajac tu na te pytania."ALE DAJCIE CZLOWIEKOWI TROCHE LUZU"-a czy my mu luzu nie dajemy???My tylko wyrazamy swoje zdanie tu na forum gdzy mamay takie prawo. "I bardzo sie mylisz on nie chce miec dzi**i- bo dziwce sie placi za sex, on chce czegos w mojej ocenie gorszego." i z tym stwierdzeniem Purpurowej Łzy sie zgadzam. postaw sie droga lampko północna na miejscu takiej kobiety jakiej szuka ten tarara i wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
przepraszam :) nie zauwazylam ze ty jestes poludniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
Przepraszam, lampko polnocna, ja jestem insza inszosc nie podszyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
lampka -moge Ci zadać pytanie/ ile masz lat? bo mam wrazenie ze rozmawiamy na poziomie noworodek- osoba dorosla!w tym przypadku jesteś noeorodkiem- a to sie mija z celem, taka rozmowa oczywiscie. PURPUROWA - ty sobie sama odpowiadzasz na pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem a co
moler 19, no to chyba za stara dla ciebie, poza tym mam męża. Lampka - ortofgrafia ortografią, ale przecinki też nie bolą, a bez nich cięzko sie czyta. Puprurowa:"związek dwojga ludzi daje Ci bezpieczenstwo, oparcie, on oferuje siebie - nic poza tym. Zadnej swiadomosci , ze jest sie kochaną, ze jest gdzies taki ktos do ktorego mozna sie zwrocic i cie nie oleje. to już lepiej zostac dziwką, przynajmniej cos z tego będziesz miała" Zgadzam sie w 100%. I dobrym uczynkiem jest uswiadomienie tego facetowi, chocby tu, na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×