Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tarara

Trójmiasto - jakaś miła pani?

Polecane posty

Gość lampka poludniowa
Nie jestem podszywem, przecinki stawiam... a Ty Purpurowa jestes hipokrytka - co, dotknely Cie moje pytania? Z innymi pomaranczami rozmawiasz, a ze mna nie. Znaczy, jestes tak samo zaklamana jak ci, ktorych krytykujesz, ze nie odpowiadaja Ci na niewygodne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
Sama prowokujesz takie ataki. Nie przesiaduj tyle na forum, to bedzie ich mniej :) Spacer, bieganie, spotkanie ze znajomymi? Ciekawa ksiazka, film? Tour de France? :) Jak sie tak pieklisz o wykorzystywanie mlodych, naiwnych dizewczyn, to moze dzialaj - zajmij sie nalotami na agencje towarzyskie, wyciagaj dziewczyny stamtad, zaopiekuj sie jakas, znajdz innej prace - tak bys lepiej wykazala swoja troske o biedne, manipulowane, niekochane, wykorzystywane dziewczynki. Czemu sie w tym nie spelniasz, tylko najezdzasz na mezczyzn szukajacych osob do wspolnej, nieprzymuszonej, za obopolna zgoda znajomosci/zabawy/seksu? Skad wiesz, czy z tego nie rozwinie sie zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim prawem jedziecie
po facecie, ktory jasno sprecyzowal swoje oczekiwania? mily seks, mila znajomosc i nic wiecej? co jest zlego w seksie bez zobowiazan? przeciez kobieta, ktora sie na to godzi, wie ze to bez zobowiazan i widocznie jej tez to pasuje? jak jedna z druga sie brzydzi ta postawa, to po cholere bije piane na tym topiku? niech idzie sobie gdzies, gdzie jest sens nawracania swiata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim prawem jedziecie
mysl sobie mysl, ze to ta sama osoba atakuje cie pod innymi nickami, ciezko chyba ci sobie wyobrazic, ze po prostu ludziom sie nie chce haslowac bo to zajmuje wiecej czasu, a tak mozna cos spontanicznie napisac? idiotka, poza tym co za problem bylby zalozyc kilka czarnych nickow?? jakby juz sie komus chcialo cos tak chorego robic.. ja pierdziele, co za spiskowa teoria dziejow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa ty jestes
zwyczajnie glupia, heheh sorry ale to wynika z twoich wypowiedzi, z twojego toku myslenia?, z opoznionego kumania, prawde mowiac czytanie twoich wypocin nie daje mi intelektualnej satysfakcji-sa strasznie miałkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest forum dyskusyjne
nie portal randkowy. Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
lampka poludniowa i jakim prawem jedziecie tak to jest ze jak komus powiesz prawde to zawsze sie spieni.prawda zawsze w oczy kole.A w obdarciu kogos z resztek godnosci i unaocznieniu mu jakim jest moralnym zerem nie wice nic złego.wystarczy sie postawic po drugiej stronie.co kobieta by czuła jakby sie zadawała z takim typem i wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
"purpurowa Ty jesteś..." co to za wypowiedz???plucie komus w twarz i chowanie sie w krzaki?żenua.Ja swojego nicka nie zaczerniłem choc moge to zrobic.ale bynajmniej jasno i bez skępowania pisze jako kochliwy kochlik i tak bedzie do konca zycia i o jeden dzien dłuzej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
chwile mnie nie bylo a tu taka dyskusja( tak na marginesie to zrąbaliśmy autorowi topik) Purpurowa ty wlasciwie z nikim nie gadasz - a raczej wylacznie sama ze soba. co do mojego wieku - wiecej niz 17:):) ( i pewnie duzo wiecej niz ty) duzy bagaz zyciowych doswiadczen, maksimum tolerancji wobec drugiego czlowieka:) i zadnego przypisanego samej sobie prawa do krytyki innych... niech robia co chca - zycie i tak ich nauczy tego co wiedziec powinni. Zycie - a nie jakas tam purpurowa na forum erotycznym. To co zdziwilo mnie niezmiernie to twoja pewność siebie i slusznosci wyglasznych opinii - sama piszesz, ze jestes czesto atakowana... ale wedlug ciebie to jedna i ta sama osoba - no dziewczyno TROCHE SAMOKRYTYKI :) do kochliwego - nie ucz mnie empatii - mam jej az nadto. nie toczymy tu sporu o to czy chcialabym sie przespac z autorem i jakbym sie po tym czula ale o to czy na forum takim jak to ma on prawo szukac sobie kogo chce i jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
"a tak naprawde mysle ze to jedna i ta osoba pod tysiącem nickow."- przepraszam ale po tym stwierdzeniu nie moglam sie powstrzymac:) : NORMALNA TO TY JEDNAK CHYBA NIE JESTES :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
Nie spodziewałem się, że mój post taką burzę wywoła. Purpurowa: pojęcia o mnie nie masz, zatem przestań pisać, co robię, kogo ranię i jakim jestem facetem. Poza tym urzekła mnie Twoja historia, wzruszyła do łez, zatem pewnie innych też za serce ściśnie. Udaj się do Drzyzgi i świat reformuj. Byle nie mój. Kochliwy kochlik: teraz nazywasz mnie leszczem itd., snujesz wizję z kim nie sypiam i czego nie robię, wcześniej nazywałeś mnie frajerem. POWTÓRZĘ ZATEM: ja też jestem z Chełmu, bardzo chciałbym, abyś mi powiedział, co o mnie myślisz twarzą w twarz. Nawet zaraz. Na Internecie każdy jest odważny. Masz honor chłopie czy tylko tutaj umiesz szczekać i gryźć jak pinczerek? Dla pewności podam po raz kolejny meila: haliaetus@gazeta.pl, napisz do mnie, a ja Ci podam mój numer telefonu i się umówimy na dyskusję. Przy okazji może nawrócisz mnie zabłąkanego leszcza na właściwe tory. Ukorzę się, łzami zaleję i Ciebie za mentora wezmę. Masz chłopie jaja czy nie? Czy znów Twój marny jazgot tutaj przeczytam? Czy Wy nie widzicie, że momentami piszecie o fikcji? Piszecie scenariusze ze mną w roli głównej, aby udowadniać swe tezy. Toż to farsa. Ledwo przebrnąłem przez to bicie piany. A takie dobre miałem intencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara - nie przejmuj się panią Purpurową. Przyznam bez bicia ze cąłego topiku zwyczajnie nie czytałem, bom leniwy, tylko pierwszą i ostatnią stronę, ale widzę dokładnie to samo co i na swoim temacie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3787936&start=0 - pani P. przychodzi, i z mocą sędziny Anny Marii Wesołowskiej feruje wyroki, czując się w obowiązku zbawić cąły rodzaj kobiecy przed autorem nieobyczajnym, i według niej niemalże Belfegorem. Kłopot w tym że rodzaj kobiecy nie zawsze chce być broniony, zwłaszcza w sposób miejsami żenujący... Ja proponuje delikwentkę ignorować, na jakiś czas doraźnie to pomaga. Chociaż przynajmniej dzieki Jej wypowiedziom jest wesoło i temat się dłuzej utrzymuje - jedyny pożytek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
BO NIE MASZ GO ZA CO POKI CO PIETNOWAC I WOGOLE NIE PO TO NA TYM SWIECIE ZYJESZ BY PIETNOWAC KOGOKOLWIEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
A powiedz mi tarara a co ty mozesz zaoferowac kobiecie procz seksu?? Purpurowa łzo niektorym ludziom sie nie wytłumaczy.to jak walka z wiatrakami.dobrze ze mamy swiadomosc tego i tego tez sie trzymajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
06.07.2008] 11:52 Purpurowaaa Łza elemele.. nie, zaskocze Cie! jestem prostututką, ktora widzi jak kzywdza mężowie swoje zony, rzygac mi sie czasmi chce jak przychodza i opowiadają, ze zona ma wlasnie okres a jemu sie chce.. itp. TO JEST TWOJA WYPOWIEDZ Z WATKU "ZAOPIEKUJE SIE" - NA KTORY WLASNIE ZAJRZALAM. tO JA TU CZEGOS NIE KUMAM 2 TYGODNIE TEMU BYLAS JESZCZE PROSTYTUTKA - A TERAZ ZBAWIASZ LUDZKOSC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
NAPISALAS TEZ PRZED CHWILA: "Chcialam jednak zauwazyc- iżnie jest to temat oceniający Purpurkę, a Pana Traraaa. " NIE MOJA DROGA TO JEST TEMAT PANA TRARA NA KTORYM SPOKOJNIE I W SYMPATYCZNY SPOSOB CHCIAL SOBIE POSZUKAC DZIEWCZYNY NA SEKSIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..I założę się że tak długo jak robi to w sposób kulturalny, mógłby jakąś chętną znaleźć, bo wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
dokladnie alfredzie:) a tak swoja droga ciekawy ten twoj watek.. nawet bardzo .. chyba sobie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
a ty purpurowa juz lepiej nic nie pisz - myslalam ze za forse puszczalas sie jako sisimajtka - glupia, niedoswiadczona, spragniona kasy. A ty zaczelas sie puszczac rok temu- wiec jako dorosla dojrzala psychicznie kobieta - o czym z toba gadac w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
ale numer:) :):) a piszac powtarzalam adolfie adolfie... musisz mi wybaczyc ta pomylke ... alfredzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
kochliwy przestań już szczekać, bo jaj chłopino nie masz, aby mi powiedzieć w twarz to wszystko, co tu wypisujesz. Zatem zamilcz wstydu i kompromitacji sobie oszczędzając panie jazgoczący w Internecie. Adolf Purpurowa to Wyrocznia Delficka. :D Słuchać jej powinniśmy. I zbawiać świat pod jej skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
nie skazuje - a ocene sama sobie wystawiasz. jak dla mnie to moglabym sie nawet przyjazniz z "praktykujaca dziwka" - nic mi do tego czym sie zajmuje poki nie jest zlym czlowiekiem... ale "prosytutka moralizatorka" to juz dla mnie szczyt hipokryzji mowie ci dziewczyno zamilcz - przynajmniej na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara swoimi tekstami
panienki nie zarwiesz. Ale to nie moja broszka - nie chcecie dyskusji, to nie. Krec sie kolo wlasnego ogona, jak nie chcesz rad doswiadczonych kobiet. Mogłbys skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
to teraz trara czas na Ciebie bys sie odslonil i zdemaskował ty zboku jeden czychający na naiwne kobiety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
i pisz sobie trarara jak chcesz - znajdzie sie moze taka, ktora twoje teksty powala na kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochliwy kochlik
Purpurowa zobacz Co nasz Tarara napisał jak zadałem mu jasne i dobrze sprecyzowane pytanie.ja o nie bie a on o chlebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
purpurowa - oczywiscie ze mozesz - i mam nadzieje ze bedziesz szczesliwa - tylko ze poki co to dla mnie tak jak powiedzialam jestes "prostytutka moralizatorka" - ani to normalne ani etyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarara
kochliwy kochlik pinczerku co tak kota ogonem obracasz? Najpierw poszczekujesz, że frajerem jestem, leszczem i coś tam jeszcze. A teraz moją prośbę o spotkanie i powiedzenie mi tego w twarz dwukrotnie ignorujesz. Miej człowieku jakiś honor. Chyba nie oczekujesz, że będę się tutaj produkował, co mogę kobiecie dać. Do tego jeszcze specjalnie dla Ciebie, wszak Ty o to pytasz. Przecież taka pisanina jest bez sensu. Napisać mogę wszystko, tak samo jak Ty możesz tutaj mnie dowolnie obrażać. Proszę, kolejny raz, miej honor i odwagę powiedzieć mi to na spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
zreszta wiesz co dlugo moglabym na ten temat z taba gadac - bo kazde zdanie ktore piszesz wzbudza we mnie coraz wieksze zdziwienie ale rowniez i niesmak. Piszesz ze kurwa to charakter nie zawod i po dziesiaciu miesiacach z tego zrezygnowalas ... bo taka nie jestes. Jesli wiec taka nie jestes to pewnie tez nie mialas trudnosci z ocena sytuacji juz po pierwszym kliencie ... nie nie chce mi sie juz pupruro z toba gadac - zbyt wiele jest sprzecznosci w tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×