Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coconutt

blagam pomocy trądzik

Polecane posty

mam juz dosyc dermatologow, odwiedzilam ich mase, masa antybiotykow chemioterapeutykow, diane 35 od marca, skora jakby mniej sie przetluszcza ale nadal jest zaczerwieniona, przed okresem mam wysyp, po krostkach zostaja czerwone plamki, moze to przyczyna diety? czego powinnam unikac? co jesc i pić? czy na efekty diane czekac dalej? jestem po 5 opak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosiastaaaa
mi diana nie pomogła, po 5 miesiąc przestałam brać Spróbowałam IZOTEKU, ale to już ostateczność W moim wypadku juz nie miałam innego wyjścia, bo leczyłam się 10lat i wszystkiego spróbowałam no i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje clindacne
i naparwde mi bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosiastaaaa
taką dużą poprawę po 4miesiącach, do tego czasu pryszcze mi wychodziły i skóra się oczyszczała. Zresztą ja już byłam nastawiona że ten lek musi mi pomóc. W czasie leczenia skóra zaczerwieniona i delikatna, skóra chodziła, i suche usta bardzo suche. troche zmiany nastrojów, po odstawieniu wszystko wróciło do normy. No i wyniki krwi się pogorszyły, ale to normalne przy tym leku, dlatego przed leczenie trzeba być w super formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
ja słyszałam złe opinie o izoteku więc poczytajcie o nim na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Najs
Mialam ten sam problem, leki od dermatologa, antybiotyki, za kazdym razem w aptece zostawialam 150zl :( Ale kiedys bylam na badaniach u mojego lekarza rodzinnego i dopiero on mi pomogl, przepisal mi lek, robiony na zamowienie, ktorego koszt wynosi 5zl:) I jest na prawde super. Jest to plyn na bazie lekkiego spirytusu, stosuje sie jak tonik, najlepiej na noc, poniewaz gdy wyschnie na twarzy wyglada jak jakis proszek. Poza tym kupilam sobie krem na noc z vichy, i zel do mycia twarzy, tonik i krem, stosowalam codziennie i po tygodniu widac bylo juz poprawe. Teraz jak wyskoczy mi jakis pryszczek to zabijam go tym plynem na recepte, a poza tym... nie dotykam twarzy palcami, nie wyciskam nic, porobily mi sie od tego blizny, na szczescie teraz juz znikaja(masc cebulowa czyni cuda:)) mam nadzieje, ze Ci troche pomoglam:) Ahaa.. i chyba najwazniejsze, jesli sie malujesz zainwestuj w dobre mleczko do demakijazu, i nigdy, ale to przenigdy nie chodz spac, nie zmywajac make-upa, ja tak robilam czasmi jak juz nie mialam sily na zmywanie,efekt? Rano cala twarz szara, czerwone plamy plus nowe wypryski;/ POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosiastaaaa
Ja też czytałam złe rzeczy o IZOTEKU Wystarczyła ulotka z tysiącem powikłań.... Ale dla mnie to był jedyny rachunek. Jeśli nie masz powyżej 20lat to nie jest to lek dla Ceibei, powalcz jescze innymi środkami, jakimiś antybiotykami doustnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosiastaaaa
heh nie rachunek tylko ratunek a propos ten lek jest bardzo drogi jechałam do Niemiec żeby go kupic bo tam jest 2x tańszy Ale kuracja wyszła 600-800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
Izotek jest bardzo silnym lekiem ,wpływa na psychikę Działanie niepożądane: P.o. Tolerancja leku zależy od dawki, większość objawów niepożądanych ustępuje w trakcie lub po zakończeniu leczenia. Najczęściej obserwowane są objawy niepożądane związane z hiperwitaminozą A: wysychanie błon śluzowych nosa i gardła, zapalenie czerwieni wargowej, suchość oczu z zapaleniem spojówek oraz odwracalne zmętnienie rogówek, nietolerancja soczewek kontaktowych. Rzadko inne działania niepożądane: osutka, świad, rumień i(lub) zapalenie skóry twarzy, nadmierne pocenie się, ziarniniak ropotwórczy, zanokcica, dystrofia paznokci, nadmierne tworzenie ziarniniy, łysienie, trądzik piorunujący, hirsutyzm, przebarwienia skóry, nadwrażliwość na światło, reakcje fotoalergiczne, bóle mięśni i stawów, zapalenie stawów, nadmierne kostnienie, zwapnienie więzadeł i ścięgien, zapalenie ścięgien, zaburzenia zachowania, depresja, bóle głowy, podwyższone ciśnienie wewnątrzczaszkowe, drgawki, nudności, choroby zapalne jelit, zapalenie trzustki, zwiększenie aktywności aminotransferaz, zapalenie wątroby, skurcz oskrzeli, leukopenia, zmniejszenie liczby erytrocytów i hematokrytu, zmiana liczby płytek krwi, zwiększenie stężenia triglicerydów i cholesterolu w surowicy, zmniejszenie stężenia cholesterolu frakcji HDL, zwiększenie stężenia kwasu moczowego, miejscowe zakażenia bakteryjne, powiększenie węzłów chłonnych, krwiomocz, białkomocz, zapalenie kłębuszków nerkowych, zapalenie naczyń, reakcje nadwrażliwości. W pojedynczych przypadkach zaburzenia widzenia, fotofobia, upośledzenie widzenia nocnego, zaburzenia różnicowania kolorów, zaćma, zapalenie rogówki, upośledzenie słuchu, zwiększenie stężenia glukozy we krwi. Objawy przedawkowania są takie same jak w przypadku ostrej hiperwitaminozy A. Po podaniu miejscowym uczucie pieczenia, łuszczenie się i zaczerwienienie skóry, szczególnie w początkowym okresie leczenia. dużo tego ja wyleczyłam trądzik ziołami i odstawieniem wszystkich kosmetyków z chemią.i nigdy bym nie brała tego świństwa ale cóż może dla niektórych to jest wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie pije bratka dkoladnie 12 dzień, mam wrazenie ze strasznie mnie wsysypało? czy to normalne? kiedy mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje clindacne
tak. A próbowałaś clindacne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta diane to przepisal Ci ginekolog / dermatolog ? i czy robil badania hormonow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam badania hormonalne i wyszło mi bardzo wysokie DHEA wydaje mi sie ze ten hormon produkowany przez nadnercza oze byc przyczyna jednak nie ma leku na to, jedynie przy nowotworach mitotan;/ mnie sie juz chce plakac jak patrze na moja biedna buzie do lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje clindacne
coconutt ale pytałam czy próbowałaś clindacne. albo skinoren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie probowałam clindacne. wiesz odstawilam swszystko doka cera zaczela reagowac zaczerwienieniem, wysuszeniem i wysypem. juz nie moge. niedlugo jade do faceta a wygladam jak muchomor fakt ze jestem tydzień przed okresem, moze wysyp. no i pijhe bratka drugi tydzień, poza tym jestem osoba ktora sie b. stresuje, a stres tez odpowiada za zmiany skorne cholera. palenie musze rzcic definitywnie, nie pale nałogowo, ale od czasu do czasu na imprezie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje clindacne
to spróbuj, aż dziwne że Ci lekarka nie poleciła. Mi pomaga i to nie jest jakiś lek który ma skutki takie jak ten izotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestem za bardzo przewrazliwiona na tym punkcie, ale jakos nie moge sobie wydarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje izotek.jeśli macie pytania to piszcie.jak mi dermatolog to przepisała i uświadomiła o skutkach ubocznych,to pomyslałam,że ona jest chyba niepoważna że ja to wezme.ale po pół roku,kiedy twarz o kilku lat doprowadzała mnie doszału,nie chciało mi się wychodzic z domu,brałam pełno leków,które pomagały na chwile,zdecydowałam się.oczywiście nikogo nie namawiam,ale jedynym skutkiem ubocznym z ulotki sa suche usta.twarz bez ani jednej krosty,jeśli już się zdarzy to jedna,twarz gładka,nigdy do tej pory nie znałam tego uczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosiastaaaa
Jak ktoś rzeczywiście ma straszny trądzik to zioła nie pomogą:/ Jak pisałam stosowałam wszystko, zioła też. MAm nadzieję że Tobie pomogą. PRÓBUJ WSZYSTKIEGO CO KTO PORADZI a jak juz nic nie pomoże to wtedy zastanów się dopiero nad tymi mocnymi lekami. Przecież nikt nie bierze ich z radością. Ja też się bałam tych wszystkich niepożądanych objawów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jakiego typu masz ten tradzik , jakie sa krosty i gdzie wyskakuja / czy masz tylko na twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brateek
Bratek może pomóc, a to że Cię wysypało, to właśnie oznaka tego, że działa!!!! Kosmetyczka mi mówila, że właśnie bratek oczyszcza, więc te wszystkie syfy wychodzą na potęgę. Ale trzeba to przeczekać! Choć to nie jest proste ;/ Ale trzeba cierpilwości :) Ale czy pomoże na pewno, hmmm... mi nie, ale znam takich, którym pomogło. Ja miałam masakrę na twarzy, od zawsze w sumie, ale od zimy to tragedia... Nie mogłam buzi umyć bo mnie tak bolały krosty. ginekolog dała mi diane-35 (bo to hormonalne problemy;/) ale poszłam też do dermatologa. Ona zapisała mi Aknemycimn PLUS-antybiotyk. Jest super!!!! POLECAM! To w płynie, więc nie psuje żołądka. Kosztuje ok 50 zł, ale warto! Jest jeszcze zwykły Aknemycin, ale ten PLUS ma dodatkowo kwas witaminy A i złuszcza zaskórniki :) i jeszcze używam skinoren lub acne-derm - na przebarwienia i blizny. Jeszcze sporo brakuje do wyleczenia, ale jest na dobrej drodze :) Jeśli będą jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem :) pozdrawiam wszystkich :) PS z tego co wiem, to Izotek to naprawdę ostateczność, więc warto się zastanowić i innych rzeczy spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosiastaaaa
Chyba autorka nie jest zbyt zainteresowana bo coś mało się odzywa. Ja próbowałam tego Aknemycimnu PLUS, ale mi nie pomógł. Jak kilka innych leków zewnętrznych czyli differin, zinerix czy jakos tam i kilka innych ale juz o nich zapomniałam Stosowałam też laser który wypalał mi pryszcze:/ bolało 3 antybiotyki doustne. Najbardziej pomógł mi z nich Tetralysal na 3-4 miesiące dość ładnie buzia wyglądała, ale potem nawrót. Stosowałam też różne kropelki i zioła, witaminy i nic. Ale tylko osoba która rzeczywiście ma problem z krostami walczy cały czas. Ale różny jest trądzik, dla niektórych kilka krost to już masakra. Ja jak miałam kilkanaście krost, które mnie az tak nie bolały to byłam najszczęśliwszą osobą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, net mi siada bo burza jest;( jaki trądzik? kaszka na czole, ale bywa gładkie, nie mam pojęcia od czego to zależy. najwiekszy wysyp na policzkach, konkretnie na jednym, dwie krostki wieksze, a jak sie przejedzie palcem to nic nie czuc, wiekszosc jakies plamki, plamy czerwone. nie wiem skad sie to cholerstwo bierze. czesto mam zaczerwiniona skore, kupilam effaclar w zelu ale podraznia bardzo, jednak cleanance avene byl lepszy, akneroxid strasznie podraznial, stosowalam erytromycyne, metronidazol i inne doustnie, tradzik nie jest jakis okropny, jak sie pomaluje to widac jedynie pod swiatlo. narazie pomaga mi cicalfate nakladany na noc. lagodzi zaczerwienienia. aa no i koncze 5 opakowanie Diany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brateek
No wiem, w sumie może byc tak, że to co jednemu pomogło na innego może nie działać. Myślę, że po prostu szczęściem jest trafić do lekarza, który pomoże... Ja trafiałam najpierw do takiego, który przepisał mi leki na trądzik, ale różowaty!!! Tylko szkodziło ;/ Ale szukałam dalej :) Trzeba do skutku takiego szukać, który naprawdę się zna na rzeczy i pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszce do wziecia 5 tabletek diany, a juz mnie wysypuje, okres zaczyna mi sie 4 dni po odstawieniu, cholera moze ja jakies bledy w diecie robie, hmm czesto sie stresuje, w tym roku mature mialam itd. ale bez przesady. biore skrzyp z witaminami, pije bratka, nie pije kwy, alkohol moze raz na 2 tygodnie od im[prezy i fjki tak samo. z tym ostatnim musze definittywnie zerwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam jeszcze na efekty tej diany gdzies przeczytalam ze czasami zaczynaja dawac efekty po 5-6 opakowania, ja koncze 5 blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×