Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona-czarnoooka

**wierzycie gumkom tak na 100 ?? ******

Polecane posty

Gość ona-czarnoooka

to jak to u was jest z tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnoooka
no tak ale czy uzywajac gumek nie boicie sie wpadki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraE
Ja się tak bałam, że sex nie dawał mi żadnej przyjemności, dlatego biorę pigułkę i jestem bardzo zadowolona, zero stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-czarnoooka
estere ja bralam pigulki ale tak sie zle po nich czulam ze przestalam je brac.... to byly jasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraE
Ja musiałam przetestować trzy rodzaje pigułek zanim trafiłam na właściwe. Po jednych od razu miałam żylaki, po innych bez przerwy grzybicę albo bolesne miesiączki i spadek libido. W końcu udało się dobrać właściwe. Ale gdybym miała wrócić do gumek, to nie wiem. Może kiedyś, po ślubie, gdy ciąża by nie była już problemem. Ale gdybym koniecznie musiała, to stosowałabym jeszcze jakąś dodatkową metodę np. kalendarzyk, obserwacja śluzu. Ale miałam wcześniej nieregularne cykle, więc to też zawodna metoda. Ja nawet sama zakładałam chłopakowi gumkę, bo się bałam, że zrobi to nieprawidłowo, albo w ogóle nie założy :). A czy są gumki są 100 % skuteczne, na pewno nie, moja przyjaciółka miała takiego pecha, że ma już dwoje nieplanowanych dzieci, a stosowała gumki, te najtańsze. Dlatego ja już nigdy nie zaufam prezerwatywom, choćby nie wiem co. I potem najgorsze było to czekanie na okres, masakra. Jeżeli chcesz stosować antykoncepcję hormonalną to podpytaj gina o inne tabletki albo o NuvaRing, może uda ci się coś dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam gumki od porodu a to już 9 lat dwa razy pekła nam podczas stosunku i to raczej nieprzypadkowo (najpierw nasamraowalam cialo oliwką a to osłabia lateks) jak na razie wszystko jest ok bylam u lekarza po tabletki ale leza już w szufladzie kila dobrych cyklów a ja nadal ufam starym poczciwym gumeczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraE
Doczytałam, że brałaś Yasminelle, one mają bardzo małą dawkę hormonów, może potrzebujesz tabletek z większą dawką? Ja jestem bardzo drobna i szczupła i gin zapisał mi tabletki z małą dawką i po nich najgorzej się czułam. Okazało się, że potrzebuję większej dawki. Teraz biorę Cilest i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×